Novinky

21-40 z 94
1 2 3 4 5 >>
Po
FOTOGALERIE: Osvobození Holešova Doplněná série fotografií z příchodu jednotek 1. československého armádního sboru a Rudé armády do Holešova v květnu 1945
FOTOGALERIE: Holešov a Rymice, duben 2013 Akce k výročí osvobození Holešova 1. československým armádním sborem a boje u Rymic.
FOTOGALERIE: Letecké muzeum v novozélandském Christchurchi Pro nás Evropany poněkud z ruky, ale exponáty velice zajímavé.
Fort Drum - nepotopitelná bitevní loď v Manilském zálivu. 1. část Pozoruhodná a málo známá pevnost na Filipínách - 1. část: Vývoj, stavba a vyzbrojení.
FOTOGALERIE: Flakturm Berlín Viditelné pozůstatky věže protiletadlové obrany (Flakturm) v berlínském parku Friedrichshain.
FOTOGALERIE: Battle of Britain Memorial Památník 2935 stíhacích letců, kteří se účastnili bitvy o Británii, stojící na Victoria Embankment v centru Londýna.
FOTOGALERIE: Bomber Command Memorial Nově odhalený památník věnovaný osádkám bombardérů RAF stojí na okraji londýnského Green Parku
FOTOGALERIE: Imperial War Museum, Londýn Britské válečné muzeum založené již za první světové války je v současnosti největším vojenským muzeem na britských ostrovech.
FOTOGALERIE: Vojenské technické muzeum Lešany Největší muzeum vojenské techniky v České republice.
FOTOGALERIE: Radary Würzburg Riese - observatoř Ondřejov. Původně německé radary FuSE65 sloužící od poloviny 50. let pro výzkum vesmíru. Jeden z nich byl nedávno přemístěn do muzea v Lešanech.
FOTOGALERIE: Slovinské vojenské muzeum Pivka Již starší fotogalerie byla rozšířena po návštěvě muzea v létě 2012, perličkou je nový exponát - jugoslávská ponorka!
FOTOGALERIE: Těžký kulomet vz. 37 Doplněny fotky druhého exempláře ze sbírek KVH Trmice. Tento kus pochází z výroby pro rumunskou armádu.
FOTOGALERIE: War Memorial of Korea - Soul Venkovní expozice pozemní, letecké i námořní techniky Válečného památníku v Soulu v Jižní Koreji
FOTOGALERIE: Karabina Mannlicher M.95 Původně rakousko-uherská puška s přímotažným závěrem systému Mannlicher v ráži 8 mm.
FOTOGALERIE: Zeltweg Air Power 2011 Letecký den Air Power v rakouském městečku Zeltweg je největší leteckou akcí v Rakousku, hojně jsou zastoupena zajímavá historická letadla.
FOTOGALERIE: Čs. puška vz. 23 Poslední předchůdce pozdější standardní čs. pušky vz. 24 v ráži 7,92 mm Mauser.
FOTOGALERIE: Čs. puška vz. 24 Základní zbraň prvorepublikového čs. vojáka, opakovací kulovnice systému Mauser v ráži 7,92 mm. Zde v úpravě pro Hradní stráž.
FOTOGALERIE: Pařížské vojenské muzeum v Invalidovně Již existující fotogalerie byla výrazně rozšířena po návštěvě v roce 2011.
FOTOGALERIE: Československá armáda 1918-1938 VIII Již osmá rozsáhlá galerie dobových propagačních fotografií předválečné armády Republiky československé.
FOTOGALERIE: Ženijní den 2011 v Lešanech Zahájení 16. sezóny ve Vojenském technickém muzeu Lešany.
21-40 z 94
1 2 3 4 5 >>
Po