Komentáře k: Smrt boha smrti

Zpět na: Smrt boha smrti
 • Opravdu tak kvalitní fakta?

  Radek Žitný 24. 5. 2007 22:06
  Po sériích všech možných knih, neknih, studií a vůbec všeho co vyšlo o atentátu si nejsem jist zda tuto knihu zařadit mezi ty lepší nebo horší. Každopádně budě někde nad knihou Úder z londýna od C. MacDonalda, který si spíše vymýšlel, také trochu na D. Hamšíkem a jeho Bombou pro Heydricha. Rozhodně ale nepřekoná M. Ivanova a jeho Atentát na R. Heydricha, který je bezesporu 100% faktografickou a pravdivou publikací. Zároveň nemohu opominout Jaroslava Čvančaru se svými knihami o odboji. Tato kniha je podle mě někde na třetí pozici za Ivanovem a Čvančarou, srovnal bych úroveň faktu i nepřesností s Bombou pro Heydricha od D. Hamšíka. Jinak rozhodně skvělá kniha, která stojí za to
 • Krásná kniha

  Jaroslav 16. 1. 2006 19:01
  Do této krásné knihy jsem se opravdu začetl a jsem přímým učastníkem příprav a realizace atentátu. Nesmírně obdivuji statečné lidi, kteří v té době poskytovali parašutistům azyl a běhá mi mráz po zádech při událostech kolem Lidic.Snažím se pochopit p. Gerika a jeho zoufalství.Je toho hodně k přemýšlení.
 • Postesk

  J.J.Chod 15. 7. 2004 15:58
  Autor se tématu věnoval dlouho, je ovšem škoda, že nevyzpovídal všechny zúčastněné. Pan MUDr. A. Honěk přijímal zraněného H. na Bulovce se svými kolegy ve službě. Ačkoliv se dožil roku 2000, nikdy se ho nikdo neptal na jeho postřehy a vzpomínky. Sám se v 90. letech nabídl ČT a opět nic. Také hodnotil, že H. zranění nebylo vůbec nebezpečné životu, když se dozvěděl v roce 1982 o verzi likvidace H. v zájmu Himmlera, považoval to za velmi dobře možné, neboť sněť by jinak u tak odolného pacienta působila příliš rychle.
Zpět na: Smrt boha smrti
 • *
  Vyplňte prosím jméno
 • *
  Vyplňte prosím název
 • *
  Vyplňte prosím text komentáře
 • Vyplňte správně kontrolu
 • *
  Odpovězte prosím na dotaz - ochrana proti spamu

Hvězdička označuje povinné položky. Komentáře jsou před zveřejněním moderovány.