Komentáře k: Agent A-54: superšpion nebo nebezpečný dublér?

Zpět na: Agent A-54: superšpion nebo nebezpečný dublér?
 • Re: Nechte si ty vaše kydy

  Delicious 3. 5. 2012 21:04
  ROFL ! Snad byste nechtěli, aby se oslavovali lidé, kteří položili život v boji proti nacismu ?
  Kdepak !! Ani náhodou !! Budeme oslavovat raději dvojnásobného kapitulanta a notorického "na co šáhnu všechno zpackala", zbabělce a de facto vlastizrádce Beneše. A rovnou takové velebení uzákoníme (to není fórek, ale smutná pravda).

  Nevím jestli byl A-54 dublér a nakolik pracoval pro koho. Nebyl jsem u toho. A ani autor u toho nebyl. Nicméně věřím (a nejsem sám), že Moravec byl špičkovým odborníkem v oboru a že by se nenechal snadno tahat za fusekli. Na rozdíl od nějakých tlučhubů, kteří reálnou rozvědku neviděli ani v protijedoucím rychlíku, nikdy A-54 neviděli, s Moravcem nic nekonzultovali a jen bohapustě spekulují nad mnohoznačností významů všelijakých událostí a lejster. A vyvozují z nich všelijaké senzace - jen aby si zvýšili svůj osobní kredit. Nejsem žádnej Mirek Dušín, ale co je moc..., je mi na blití z takových hyen, co umí jen kydat špínu na někoho, kdo zaplatil životem za to, co pro nás dělal.

  Asi se nacisti spletli, když tak zasloužilého spolubojovníka popravili, ne ?

  Na pošpinění zásluh člověka na základě nějakých rádobyodborníků z 60. let kydat hnůj - jo, to je dneska v módě. Ale jsou tu ještě tací, kteří pamatují na tehdejší mistry dějináře - odborníky nade vše. Jako příklad uvedu pana Lva Bezymenského, který naprosto jednoznačně dokázal (na základě studia dobových dokumentů a výpovědí svědků), že Katyňský masakr mají na triku Němci.

  Všichni víme (nebo alespoň většina z nás doufám), jací "odborníci" mohli publikovat v šedesátých letech. Takže bych autora slušně požádal, aby spekulace, které z člověka, jež položil svůj život (bez ohledu na motivaci) v boji proti nacismu dělají mizeru byly přinejmenším PODSTANĚ LÉPE podložené.
Zobrazit všechny komentáře k: Agent A-54: superšpion nebo nebezpečný dublér?