Komentáře k: Stalinovy iluze

Zpět na: Stalinovy iluze
 • prvni take funguje

  AHA 15. 3. 2007 15:40
  Prvni funguje.Jestli se chcete věnovat historii a mit fundovanej nazor tak vice kontrolujte, prověřujte, analyzujte. Jinak sice bude umet papouškovat co většina ale hlouposti.Kolega se dopustil v uvedenem linku chyby kterou jsem po několika vteřinách odhalil.

  militera.lib.ru/

  Jinak řečeno mezi vypátráním faktu a jednoduchým a mylným úsudkem je rozdíl několika vteřin.Jestli jste ošidil něco před 20 lety tak možná už 20 let žijete v omylu.
 • Stalinovy iluze jsou pustý blábol

  Dalimil 19. 2. 2007 18:11
  Který je ztrátou času číst.Patří do řady kompilací,které se vyrojily v poslední době a mají za cíl pošpinit rozhodující úlohu J.Stalina a vůbec národů SSSR na grandiózním zničení Wermachtu a jeho přisluhovačů z celé Evropy jako šiřitelů nacistické ideologie v Evropě a ve světě.
  Kdo se zajímá o fakta tohoto grandiózního sražení nechť si raději obstará sovětskou a nyní ruskou literaturu z obrovských volně přístupných zdrojů např. www.militera.lib.ru nebo www.soldat.ru.Najde tam tisíce publikací o Vlastenecké válce a o druhé válce vůbec,dokumenty,propagandu,písně a mnoho dalšího.Už za dob starého Říma totiž platilo"audiatur et altera pars"/nechť je slyšena i druhé strana.
  • Re: Stalinovy iluze jsou pustý blábol

   Tono 13. 3. 2007 21:39
   ten prvy link nefunguje, a ten druhy je skvely, az na to, ze tam nie su texty v anglictine, ale to nevadi, aspon clovek oprasi svoje znalosti rustiny.

   Aj ked s Vasim tvrdenim nesuhlasim, tak to neznamena, ze budem Vas nazor znevazovat a budem Vam branit si ho prezentovat. Plesakova som cital, a celkom som sa dobre bavil. Danej problematike sa venujem viac ako 20 rokov a mam nacitanych desiatky, resp. 100-ky knih, ale nikdy by som nepouzil slova ako "blabol".
  • Re: Stalinovy iluze jsou pustý blábol

   Minamotu 1. 3. 2007 15:38
   Pokud by měl zdejší Dalimil pravdu, tak jeho slavnější přechůdce si snad musel národ Čechů vymyslet. Ideologická přerpojatost je tragedií lidstva a s jejich nositeli snad nestojí za to polemizovat.
Zpět na: Stalinovy iluze
 • *
  Vyplňte prosím jméno
 • *
  Vyplňte prosím název
 • *
  Vyplňte prosím text komentáře
 • Vyplňte správně kontrolu
 • *
  Odpovězte prosím na dotaz - ochrana proti spamu

Hvězdička označuje povinné položky. Komentáře jsou před zveřejněním moderovány.