Komentáře k: bez názvu

Zpět na: bez názvu
 • lak

  Spitfire 15. 3. 2005 20:16
  zkus to přelakovat tmavým lakem.Ty obtisky takhle dlouho nevydržej
  • Re: lak

   Spitfire 15. 3. 2005 20:17
   EEE...sorry ,matným lakem
   • Re: lak

    liburof 25. 8. 2005 20:50
    Prosimte jak je to stim matnym lakem? taky jsem o tom kdysi uvazoval ze to skusim kvuli tem obtiskum ale nemel jsem odvahu...:) mam to pretáhnout jen v místě těch obtisků? nebo přetáhnout celej model? a jen stětcem nebo rozstřikem? dik za odpoved...
    • Re: lak

     D 6. 3. 2006 19:09
     Určitě celý model, protože laky čase (některé více některé méně) zežloutnou a pak bys měl v místech obtisků nažloutlé fleky, navíc by byla rozdílá lesklost, respetkive matnost povrchu. Jinak osobně se mi osvědčily laky na dřevěný nabytek, jsou jemné, ale vždy je lepsí vyzkoušet nejříve mimo (mluvím samozřejmě o lacích ve spreji).
     Jinak k těm obtisků, jak koukám ta hvězda vepředu je už na spadnutí.. Příště obtisk polož na určené místo a pak si vem vlký hadřík a opatrně ale silně jeji přitiskni k povrchu, at jej jednak realisticky kopíruje a zároven dobře drží. Jinak se mi obojí opravdu moc líbí..
     • Re: lak

      Spitfire 26. 8. 2006 22:29
      Je to pěkný,ale každý obtisk Ti bez "pomoci" brzy spadne... Dělám 1/72 a tam si u Hasegawy,jakmile se mi podáří obtiskem pohnout , pomáhám herkulesem... Herkules je v maličký vrstvě skoro neviditelnej a obtisk sundáš jenom pilníkem:)
      Ale to jenom když jsi tam nedal lak.Jo a lak NIKDY štětcem, vypadá to strašně ať dělám co dělám!!!!
Zobrazit všechny komentáře k: bez názvu