Komentáře k: Samoubijstvo

Zpět na: Samoubijstvo
 • Viktor Suvorov

  Dalimil 23. 7. 2004 15:23
  Položme se na otázku,kdo se ve skutečnosti skrývá za autorským jménem tohoto veleúspěšného byznysmena.jeho výplody nemají s pravdou nic společného.Že jim naletěly miliony čtenářů včetně těch,kteří se považuji málem za historiky naší doby svědčí o pokleslosti jeho čtenářů.
  • Re: Viktor Suvorov

   jege 26. 10. 2005 00:06
   Zajimalo by me, kdo tady opravdu cetl jeho knihy kompletni a v originalu. Ja jsem to udelal a logiku ma naprosto zeleznou, kazdy fakt lehce overitelny. Koho to bavi a neveri mu, at si fakta overi, jsou volne pristupne v archivech. A jeho teorie je naprosto jedinecna a logicka!

   PS: To, co jsem mel moznost zjistit pocas 10 leteho pobytu v SSSR a pak SNS o Stalinovi, naprosto odpovida zakladnimu postulatu knih Suvorova a t.j., ze Stalin si chtel podrobit celou Evropu. Jak se to dela prakticky, jsme v malem provedeni videli v 1968.
   • Re: Viktor Suvorov

    Bomber 1. 10. 2008 12:29
    To je lež jako věž. Ani jedno tvrzení v těch senzačních rádobyhistorických blábolech není dokladováno ověřitelnými fakty. Všichni Rusové lžou, jediný Suvorov má na vše důkazy a odpověď. Směšné, nelogické. Ostatně poznámka o roce 1968 jasně dokládá, jak je pisatel nade mnou historicky mimo. Každý seriózní historik z Východu i ze Západu nad Suvorovem jen kroutí hlavou.
Zobrazit všechny komentáře k: Samoubijstvo