Komentáře k: Samoubijstvo

Zpět na: Samoubijstvo
 • diskuse

  Miroslav Eliáš 20. 6. 2015 14:09
  Knihy V.Suvorova patří k tomu nejzajímavějšímu, co jsem kdy četl. Nelze samozřejmě brát vše doslova, ale stojí za to,se nad tím zamyslet. Zajímavé je pro mne také to, že byl v roce 1968, stejně jako já, na vojně v ČSSR. Zaujaly mne jeho postřehy z druhé strany. Jeho knihy se dobře čtou.
  • Re: diskuse

   Czert 26. 7. 2015 13:15
   mozna ze se jeho knihy dobre ctou, ale to je dle me vse.
   jeho knihy vsechno bylo jinak + den m + specnaz bych ocenil kvalitne - skutecne byly dobre napsane a prinasely nove veci, ale ostatni jeho knihy ?
   muzu napsad odpad ?
   v poaslednich knihacvh me spis pripada jako sovetsky agent co ma idealizovat stalina a sovetsky svaz a kydat spinu na jeho protivniky.
   nemluve o tom, ze suvorov nedokazal vyresit zakladni rozpor ve svych knihach - kde tvrdi ze sovetsky svaz a stalin byly naproto uzasni, ruda armada mela nejlepsi techniku na svete..atd - a nedokaze vysvetlit katastrofalni porazku ra ve 41 - to jen vysvetlil tim, ze ra byla pripravena na utok a tak proto tak katastrofalne dopadla.
   jenze to jde brat pro jednotky na fronte, ale jak vysvetli katastoofy jedotek za frontou v pozdejsich dnech ? to uz radsi neresil.
   • Re: diskuse

    Vodník Česílko 18. 10. 2016 12:00
    To vyřešil Mark Solonin ve své knize "23. červen. Skutečný den M". Suvorov o Soloninovi prý řekl, že když četl jeho knihu, připadal si jako Salieri vedle Mozarta.
Zobrazit všechny komentáře k: Samoubijstvo