Komentáře k: Případ FRITZ. Válečný zločinec Max Rostock jako agent StB.

Zpět na: Případ FRITZ. Válečný zločinec Max Rostock jako agent StB.
 • Vzkaz pro recenzenta

  J. Plachý 27. 12. 2003 20:16
  Anonymní Honzo M., rád bych Vám na některé Vaše "vývody" odpověděl. Můžete se prosím ozvat ? Děkuji.
  J. P. ([email protected])
  • Re: Vzkaz pro recenzenta

   Jaroslav 12. 6. 2015 14:21
   Dost dobře nechápu, co může myslícího člověka vést k tomu, odpovídat na argument "autor popisuje jen to, co o sobě řekl sám Fritz" protiargumentem "proč bych měl pochybovat" a "zajímalo by mne, máte-li nějaký důkaz, zpochybňující Rostockovo tvrzení..". To je přece gól do vlastní sítě, potvrzení Honzova názoru. Protože se SNAD pohybujeme ve vědě a ne v hospodských drbech. Libovolný výrok, není-li potvrzen z jiného pramene nezávislého na prvním, má váhu téměř zanedbatelnou. V tom je jádro jedné z výtek. Takhle kdyby pracovali vyšetřovatelé - to by bylo justičních omylů. A bude hůř :-)
  • RE: Vzkaz pro recenzenta

   Honza M. 30. 12. 2003 20:53
   Vážený pane Plachý,
   těší mne Vaše ochota k diskusi, neboť v našich krajích není zase až tak obvyklé, aby se autor vyjadřoval (mimo okruh svých blízkých) k recenzi, tím méně k takové, co je "jen" na Internetu.
   Byl bych raději, kdybyste svou odpověď na mé "vývody" uvedl přímo v komentařích k článku - konečně, kvůli tomu možnost psát komentáře je a jsem přesvědčen, že to, co mi chcete sdělit, bude zajímat i ostatní čtenáře.

   Musím se však ohradit proti označení "anonymní Honza". Je sice pravda, že na Internetu obvykle neuvádím své příjmení, plnou adresu ani rodné číslo, ale jméno Honza je skutečně moje, na té fotografii jsem to taky já a moje e-mailová adresa je používaná a (většinou) funkční - což dosvědčí nejeden návštěvník těchto stránek.
Zobrazit všechny komentáře k: Případ FRITZ. Válečný zločinec Max Rostock jako agent StB.