Vtipy a fóry z války (přispívat jen nové vtipy)

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
381-400 z 497
<< 17 18 19 20 21 22 23 >>
Po
Lipton 18.4.2004 18:55 - č. 153
Lipton Môj dedo bol za vojny elektrikárom!
A to ako vieš?
Mal na helme 2 blesky!
Kralik 14.4.2004 13:24 - č. 147
Kralik Já jsem zase slyšel, že Němci prohráli v Rusku protože šli na malou...a přimrzli k zemi :o)
Tom 14.4.2004 10:35 - č. 144
Tom Krátce před okupací Dánska Hitler navrhl dánskému králi, aby se Německo a Dánsko spojily do jedné unie. Že vznikne velký mocný stát sahající od Skagerraku po Alpy. Zdvořilá diplomatická odpověď dánského krále zněla asi následovně:

"...Děkuji za Vaši šlechetnou nabídku, ale nemohu ji přijmout. Jsem příliš stár na to, abych mohl úspěšně vládnout v tak obrovské zemi..."
Melyngar 13.4.2004 20:12 - č. 142
Melyngar V SSSR povolali elektrikáře k poruše.Elektrikář se podíval a řekl,že ty kabely jsou zamotány jako dějiny SSSR.Dostal 10 let vězení.
Voják si čistil pušku a namířil hlaveň na sochu Lenina,aby zjistil,jestli je dobře vyčištěná.Viděli ho soudruzi a dostal 15 let vězení.
WOLF33 13.4.2004 16:21 - č. 139
me moc pobavil tenhle

leti C130 herkules a eskortujou ho dve F16. piloti si krati cas a klabosi mezi sebou az prijde na vychvalovani jejich bajecnych stroju a umeni pilotaze. piloti stihacek se zacnou vytahovat na toho v herkulesu ze jejich stroje jsou rychlejsi hbitejsi a tim padem musi byt i lepsi piloti, nacez udelaji malou ukazku. pilot herkules rika "hezky ale ja dokazu o cem si vy dva muzete nechat jen zdat" oba stihaci ho smz. vybidnou k ukazce. C 130 leti porad rovne nic se nedeje az za chvili mluvi pilot "tak co tomu rikate"? stihaci na to "vzdyt se nic nestalo letadlo letelo porad rovne" pilot herkulesu se zasmeje a rika jim "jo ale ja jsem dvakrat prebehl palubu udelal deset kliku a jeste jsem si v klidu dosel ulevit"....
xfish5 11.4.2004 07:49 - č. 138
Utíká takhle Roubíček ze Sovětského Svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. Ptají se Roubíčka : "Co to je ?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček, "měli by se spíš zeptat, kdo to je? - To je Lenin ! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského Svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky..." "Dobře, můžete jít...", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je ?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček, "měli by se spíš zeptat, kdo to je? - To je Lenin ! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům..." "Dobře, můžete jít..."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je ?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat co to je? To je pět kilo zlata !"
ani krok zpet 10.4.2004 19:33 - č. 135
Takhle žida zavřou do plynové komory.
Žid po 5 minutách vyleze a říká Němcům:,,Utíká vám tady plyn".tak oni ho tam znova zavřou.Po 30 minutách zase vyleze a říká:,,Utíká vám tady plyn"Němci ho tam znovu zavřou.Po 45 minutách se to znova opakuje.
Po hodině žid vyleze a říká Němcům:,,Tak jsem vám to spravil"
Dzin 9.4.2004 23:28 - č. 134
Dzin S těma Shermenama mi to připomělo:
Zajali v Itálii skopčáka. Amík k němu naběhne a posmívá se:
- Jak jsme tebe, nadčlověky, mohli vůbec zajmout?
Skopčák nešťastně odvětí:
- To máte tak, Měl jsme svojí osmaosmdesátku na skvělém místě. Vy jste poslali tank a já ho zničil. Poslali jste druhý a já ho zničil, poslali jste třetí a já ho zničil... jenže vám tanky nedošli a mě munice ano!
ani krok zpet 9.4.2004 17:59 - č. 131
Padne americký letec do německého zajetí a musejí mu useknout nohu.A on prosí:,,Prosim vás hoďte tu moji nohu na moji základnu".A tak se stane.Druhý den prosí,aby mu usekli i tu druhou a hodili ji opět na jeho základnu.Budíž,řeknou.Třetí den prosí.aby mu usekli pravou ruku a hodili ji na jeho základnu.Tak,jo.Čtvrtý den prosí,aby mu usekli levou ruku a hodili ji na jeho základnu.Němci řeknou NEIN.A on se zeptá proč ne???Protože se pokoušíte o útěk.
Kelby 3.3.2004 09:27 - č. 128
německé mínění o kvalitě amerických tanků:

"Jeden náš tank je lepší, než deset vašich Shermanů... Jenže vy jich máte vždycky jedenáct."
michal 14.2.2004 01:26 - č. 127
michal "Kolik je potřeba lidově demokratických inženýrů v sovětském svazu k zašroubování jedné žárovky?"
Žádný.Oni Nadefinují tmu,jako lidově demokratický výrobní standart.
Kralik 2.2.2004 14:05 - č. 126
Kralik Na manévrech chce automobilista přejet most, ale zastaví ho nějaký voják: "Přes most rřejet nemůžete, most je zničen!" "Ale proč vždyť je v pořádku?" "No,...víte já vám vlastně nemůžu odpovědět. Já jsem totiž už dvě hodiny mrtvej!!!"
Emrich 23.1.2004 21:45 - č. 125
Rusky vojak lezi v nemocnici (za velke vlastenecke) po tom, co mu granat
urval obe nohy. Kdyz se probere z bezvedomi, sestra mu hlasi: "Prisel jste
sice o nohy, ale penis to nezasahlo. Olja se ma na co tesit." ---
:-O "Coze!?! Jaka Olja?!?""No mate na nem prece vytetovany 'Olja', ne?"
"Paneboze! Ja na nem mel vytetovany 'Zdravstvujte i spasiba, daragije
zascitniky Sevastopolja!'"
Kralik 22.1.2004 14:35 - č. 123
Kralik Velitel si nechá nastoupit rotu a dává pokyny: "Když nepřítel zaútočí z jihu, ustoupíme na sever. Když nepřítel zaútočí ze severu, ustoupíme na jih. Když nepřítel zaútočí z východu, ustoupíme na západ. Když nepřítel zaútočí ze západu, ustoupíme na výcod. No, a když nepřítel nezaútočí tak Budeme držet pozice za každou cenu!!!"

Plukovník při inspekci polní nemocnice: "Co vás trápí vojáku?" zeptá se jednoho. "Hemoroidy, pane plukovníku." "A, léčba?" "Výtěry, pane plukovníku." "Máte nějaké zvláštní přání?" "Ano, pane plukovníku dostat se co nejdříve na frontu." "Výborně vaše morálka je velmi vysoká, vyhovím vám." Plukovník jde dál a potká druhého: "Co vás trápí vojáku?" "Hemoroidy, pane plukovníku." "A, léčba?" "Výtěry, pane plukovníku." "Máte nějaké zvláštní přání?" "Ano, pane plukovníku dostat se co nejdříve na frontu." "Výborně vaše morálka je velmi vysoká, vyhovím vám." Plukovník jde zase dál a potká třetího: "Co vás trápí vojáku?" "Angína a mandle, pane plukovníku." "A, léčba?" "Výtěry a tak, pane plukovníku." "Máte nějaké zvláštní přání?" "Ano, pane plukovníku aby vyměňovali tu štětku!!!"
Cecna 21.1.2004 20:14 - č. 121
Himmler při návštěvě Osvětimi:"A proč tu máte tak otlučené zdi?"

"Víte, v rámci kulturního programu každý týden promítáme zpravodajský týdeník. A včera tam byl dokument o výtobě chleba..."
Cecna 21.1.2004 20:11 - č. 120
V koncemtráku namalují do 1 metru na zeď čáru. "Kdo ji přeskočí, může domů!!"
Martin-Hradec 20.1.2004 19:37 - č. 118
Ptá se čech chorvata.

Jakto, že jste za války odolávali němcům? No, to bylo tak, nosili jsme pod kabátem pušku a jenom jsma nějakýho němce zahlídli tak jsme ho odpráskli. No jo to bylo u nás zakázaný!!
Hartmann 14.1.2004 23:47 - č. 116
Hartmann Jaký je rozdíl mezi komunistou a obilím? Žádný. Oboje dvoje se musí vymlátit jinak umřeme hlady.
Hartmann 14.1.2004 23:45 - č. 115
Hartmann Partyzáni chytnou Němce a začnou si je zapisovat. "Kak tibja zavut?"
"Was?"
Hmm, tibja zavut Was." Otočí se ke druhýmu: "I kak zavut tibja?"
"Was?"
"Oooo, bratja Wasovci. I kak zavut tibja?" otočí se k dalšímu. "Was?"
Partyzán se naštve a jednu mu vrazí. Němec se chytne za bradu a
zakňourá:"Warum?"
"No vidíš, mě neoblafneš, píšu si Warum."
Hartmann 14.1.2004 21:54 - č. 114
Hartmann Protektorátní: Ptá se listonoš pana domácího, jestli ví, proč má Moravec holou hlavu. Protože když leze stále Němcům do kamsi, tak aby je to nešimralo.

Protentokrát Čechy a Morava
381-400 z 497
<< 17 18 19 20 21 22 23 >>
Po