Vtipy a fóry z války (přispívat jen nové vtipy)

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
321-340 z 497
<< 14 15 16 17 18 19 20 >>
Po
El Scorpio 29.4.2005 18:38 - č. 256
Na manévrech Mladý poručík hlásí veliteli: ,,Všechna munice vystřílena pane". ,,Opravdu" říká velitel. ,,Ano opravdu". Tak dobře zastavte palbu...
El Scorpio 24.4.2005 15:09 - č. 255
Co je to? Je to malý, ve vnitř žlutý a strašnou rychlostí se to přibližuje k lodi. Japonský pilot
Achileus 11.4.2005 01:09 - č. 254
Ku koncu vojnu sa casto stavalo ze Royal Navy bola casto v tieni US Navy. Admiral Sir James Somerville, ktory bol clenom britskej namornej delegacie v USA, dostal od admirala Erneste Kinga, ktory RN nemal v laske, spravu " Ake to je patrit k druhemu najvacsiemu namornictvu na svete". Somerville odpovedal " A ake to je patrit stale k druhemu najlepsiemu namornictvu"
Honza M. 8.4.2005 20:28 - č. 253
Honza M. Protektorátní:
Kdysi začínaly pohádky slovy "Byl jednou jeden..."
po Stalingradu začínají slovy: "Vrchní velení branné moci oznamuje..."
Svatopluk 4.4.2005 15:12 - č. 252
Hitler pride za Tisom a hovori mu ze potrebuje surne tanky.
Tiso prikivne a hned sa aj spita-A kolko?Jeden,dva ci vsetky tri?

Idu tri ruske tanky po ceste.Jeden nema vezu,druhy hlaven a treti je tiez pokazeny...

Hitler sa kupe a smikne sa mu mydlo-Schaize zhiden!!!Skrikne...

Zidovske geto vo warsave-Obdobie velkonocnych sviatkov.
pomaly sa k nemu blizi skupina SS s kanistrami.
Male dievcatko ich zbada a s radostiu vola na mamu-Mami mami-kupaci idu...
Perry 3.4.2005 10:25 - č. 251
Perry Voják zakladní služby pošle babičce balíček s ručním granátem a dopisem:
"Babi,když zatáhneš za ten provázek, dostanu tři dny dovolené."
Perry 3.4.2005 10:23 - č. 249
Perry Vojáci mají školení o minách a jeden vojín se ptá: Pane veliteli co máme udělat když šlápnem na minu? Standartní postup vojíne je vyskočit deset metrů do výšky a rozptýlit se po okolí.

Přijedou takhle dva esesáci za druhé světové války do Británie na tajnou špionážní misi. Tajná akce je dlouho připravovaná tak, aby esesáci dobře zapadli, mají britské oblečení, účesy, britský přízvuk. Jednoho dne si řeknou, že půjdou na výzvědy do vyhlášeného Londýnského baru plného nepřátel. Tak se pečlivě oblečou, procvičí angličtinu a usednou za bar.
Jeden z nich nonšalantně pronese: "Two Martini, please".
Barman: "Dry?"
Esesák: "Scheisse, warum drei? Ich moechte nur zwei!!!
Perry 3.4.2005 10:21 - č. 248
Perry Oskar Roubíček si počínal ve válce velmi statečně a vyznamenal se jednou v bitvě tak, že si ho zavolal sám generál: "Choval jste se jako skutečný hrdina a budete odměněn. Chcete raději válečný kříž nebo 100 marek?" - "S dovolením, pane generále, jakou cenu má ten válečný kříž?" - "Asi 5 marek." - "Tak to bych prosil válečný kříž a pětadevadesát marek!"
Perry 3.4.2005 10:14 - č. 247
Perry Ke konci druhé světove války osvobodí Rudá armáda malé městečko, vojáci rabují a znásilňují. V jednom domku prosí muž: 'Soudruzi vojáci, hodinky jste mi ukradli, dceru jste mi znásilnili, manželku jste mi znásilnili, učetřte od toho alespoň moji 80ti letou matku!' Ta mu honem skočí do řeči: 'Ale jen je nech synku, válka je válka !'
pistik.r 25.3.2005 14:04 - č. 244
Jeden muž raz navštívil vešticu. Na jeho zdesenie mu vyveští, že vďaka nemu zomru miliony ľudí. Muž odchádza domov veľmi neštastný. Cestou domou šiel okole železnice. Zrazu si všimol, že na koľajniciach leží malé asi 2 ročne dieťa a oproti dieťatu sa rúti vlak. Muž neváhal a v poslednej chvíli ho zachránil. Keď už bolo po všetkom spýtal sa muž dieťaťa. Ako sa voláš? Dieťa odpovedalo:" Ja som adojfko hitler
red_baret 19.3.2005 23:17 - č. 242
red_baret Hitler dostal z obleženého Stalingradu telegram. Bylo tam jen NSDAP-KDF-SA-SS. Dumal nad tím, co to znamená,až mu to pak někdo vyložil jako: Nim Schon Deinen Alten Pinsel-Kaufe Die Farbe-Suche Arbeit-Schnell,Schnell!!!!!!!
red_baret 18.3.2005 14:10 - č. 240
red_baret Povídá jeden důstojník Luftwaffe druhému:,, Si představ, že jsem se včera v Berlíně srazil s Goringem." A co je na tom tak neobvyklého? ,,No šel po druhé straně ulice."
kadimura 17.3.2005 19:44 - č. 238
Náletová situace 1943-Nad říšským územím není žadné nepřátelské letadlo!

Náletová situace 1945-Pod nepřátelský letadlem není žádné říšské území!
kadimura 17.3.2005 19:41 - č. 237
Proč stojí německý voják při pozoru rozkročen?

Na počest vůce,když ten jěště stával na štaflích!
kadimura 17.3.2005 19:38 - č. 236
Jde Hitler s Goebbelsem po Berlíně.Najednou uvidí žebráka,slepce s brýlemi,který je na rohu ulice,a u aktovky má velký nápis"Od Židů almužnu nepřijímám!"Takový charakter!"řekne uznale Hitler a dá Goebbelsovi příkaz,aby dal žebrákovi pětimarku.Žebrák poděkuje a vůdce mu řekne:"Těší mě,že jsi tak uvědomělý!Přišel si na to sám,nebo ti to někdo poradil?Žebrák se usměje a spokojeně konstatuje "To vědí,že sám!Na co mi Židi nepříjdem.
kadimura 17.3.2005 19:18 - č. 235
Němecé matce se narodila dvočata-kluci k nerozeznání od sebe.Samozřejmě,že jeden dostal jméno Adolf a druhý Benitto.Divila se sousedka:"A jak je od sebe rozaenáte?"To je jednoduché:"Když Adolf začne řvát tak Benitto je už dávno posranej!!"
kadimura 17.3.2005 19:08 - č. 234
Přivedl gestapák občana do Pečkova paláce."Tohohle jsem zatkl!"pravil a hodil občana před zapisujícího."Proč?"Řval!Židi ven a Němci na jejich místa!"Úředník se zarazil a zaptal se !Poslyš a neudělal si chybu,to je vlastně naprosto správně-to je naše zásada..."Když on to řval na židovskym hřbitově!!"
kadimura 17.3.2005 19:01 - č. 233
Který národ je nejpracovitější?...Němci! Jedním volem dokážou zorat celou Evropu.
Lukas 13.3.2005 20:07 - č. 228
Hitler volal telefonem Mussoliniho a řekl: Slíbil jste mi, že budete 1. února v Athénách a v Kahiře. Dnes je 1. března a Vy tam nejste. Mussolini odpověděl uctivě slabým hlasem: Milostivý pane, je velmi špatně slyšet, musí být nějaké špatné spojení. Hitler opakoval svou výtku zvýšeným hlasem a Mussolini odvětil: Pořád ještě neslyším, milostivý pane. Odkud račte mluvit-z Londýna?
red_baret 10.3.2005 19:02 - č. 227
red_baret Přijde paní k trafice a povídá:,,jeden deník Das Reich" a prodavač ji na to odpoví Das Reich už není!!! Takhle se to 3 dny opakuje a pátý den zase přijde paní k trafice a říká:,,jeden deník Das Reich" prodavač ji na to odvětí:,, kolikrát vám mám říkat , že Das Reich už není. " Když já to tak ráda slyším!!!!
321-340 z 497
<< 14 15 16 17 18 19 20 >>
Po