Vtipy a fóry z války (přispívat jen nové vtipy)

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
401-420 z 497
<< 18 19 20 21 22 23 24 >>
Po
Cecna 14.1.2004 17:24 - č. 113
Přijdou děti po válce do školy a paní učitelka se ptá, co že dělaly za války. " A pomohl někdo z vás vojákům nebo partyzánům při osvobozování od fašistické hrůzovlády?"

Přihlásí se tři děti. "Ty Frantíku?" " Já jsem vojákům ukazoval cestu." " To tě pochválili, že?" "Hmm-říkali fenk jú very mač. Pořád. A dali mi čokoládu!"

"Prosím, prosím, já jsem nosila partyzánům do lesa jídlo!" "Hmm, to tě jistě měli rádi a chválili tě,viď?" "No říkali spasíba dzievuška, spasíba balšoje.A vzali mi hodinky po děděčkovi."

"A co ty, Honzíku?" "Já jsem nabíjel vojákům dělo!" " No ty jsi statečný! A co ti říkali?" " Sehr gut Hans,sehr gut..."
Hynek 14.1.2004 10:32 - č. 112
Ptá se žák za války učitele: Mohl by jste mi na glóbusu ukázat SSSR. Učitel vezme glóbus a říká: Tak to je tady tato obrovská země.
Žák: A můžete mi ukázat USA?
Učitel: No tak to máš tady tuto obrovskou zemi a ještě k ní patří tady tento velký kus Aljaška.
Žák: A můžete mi ukázat britskou říši?
Učitel: No tak to máš tady ten malinký ostrov, ale k tomu patří takovýhle veliký země Kanada, Austrálie, značnej kus afriky atd.
Žák: A pane učiteli můžete mi ukázat Německo?
Učitel: Tak to je tady ta malá tečka uprostřed Evropy.
Žák: A pane učiteli má hitler taky glóbus?
Martin-Hradec 13.1.2004 20:50 - č. 111
Velitel věznice si nechá nastoupit židy.

"Židi, pojedete domu!" "Hurá!!!" "Lokomotivou!" "Hurá!!" "Jako palivo!!" "Jééé!!" A jeden zařve HURÁ!!! "Proč řveš?" "Ja už jim 2x propadl roštem!!!"
Martin-Hradec 13.1.2004 20:44 - č. 110
Možná ho znáte....

Jednoho dne se velitel koncentráku prochází po lágru a na jednou vidí židy jak ležej na střeše baráku.

"Židi, co tam děláte!?" "Chytáme bronz!" "Tak pojdte dolu, budete chytat olovo!!"
Johny 12.1.2004 20:53 - č. 109
Johny Jeden protektorátní:

Pan Novák potká známeho žida jak jde s kufříkem a celou rodinou na nádraží. Ptá se " ale kampak pane Silverstein?".

Žid odpoví "ale pane Novák, jedeme do koncentráku".

Pan Novák odvětí " židi, židi, vy jste samá rekreace".
Hartmann 12.1.2004 19:01 - č. 107
Hartmann Německý turista se potlouká ve Varšavě a zastaví náhodného kolemjdoucího. Lámanou polštinou ze sebe souká: ''Nefite prosim fas kte je taty centrum města?''
''Na to se zeptej svýho dědy ty kreténe!''
Hartmann 12.1.2004 19:00 - č. 106
Hartmann "Pane, ta vaše ruka, to je válečný zranění?"
"To je dlouhá historie chlapče, ale něco ti poradím, nikdy nehailuj z okýnka jedoucího autobusu!"
Kralik 12.1.2004 14:54 - č. 105
Kralik Asi jste ho už slyšeli.

Velitel koncentráku si nechá nastoupi židy a zařve:Židi radujte se, jedete domu!!! Židi se začnou radovat, ale velitel dodá: Ale jenom jako palivo!
slavo 11.1.2004 20:17 - č. 104
Skutočný príbeh: Z geografie mi pridelili tému na referát, že Likvidácia jadrových zbraní z prvej svetovej vojny.

Pozeral som vsade na internete a predstavte si, nic, ani zmienky. Az by som si myslel, že vtedy nemali žiadne balistické strely, či čo.
Cecna 9.1.2004 12:37 - č. 103
Kveten 1945, Terezín.Sovetský velitel:"A za co vás, dedecku, zavreli?" "Ale, rekl jsem na schuzi, ze Hitler je vul. A naparili me 20 let za vyzrazení státního tajemství."
karaya1 6.1.2004 15:39 - č. 102
karaya1 I řekla jednoho rána Táňa Váňovi: "Ty, Váňo, ty pracuješ v továrně na šicí stroje, víš co, jeden by se mi hodil. Vynes na něj ven součástky." I jal se Váňa vynášet součástky a po půl roce, když měl vše, zavřel se v kůlně a jal se kompletovat šicí stroj. Když za dvě hodiny vyšel ven, podrbal se na hlavě a rozpačitě řekl: "Ty, Táňo, ať to skládám jak to skládám, pořád mi z toho vychází samopal"
alex 14.12.2003 17:54 - č. 98
viete, aky je rozdiel medzi americkou a ceskou armadou??
ziadny.
obe ak chcu, tak su za tri hodiny na vaclavaku.
FUJ06 12.12.2003 20:19 - č. 97
FUJ06 Partyzáni se schovali u babičky.Najednou do vesnice vtrhli Němci a partyzáni se schovali ve sklepě.Němci přišli k babičce a ptají se:,,Kde jsou partyzáni a když nám to neřekneš,tak ti uřežem nohy"Babička mlčela a tak ji Němci ty nohy uřezali.Partyzáni vylezou a říkají babičce:,,Babičko,babičko,my vám to říkali,že lež má krátké nohy!"
m.b. 11.12.2003 20:11 - č. 96
V Moskvě se prý objevilo maso. Bude i v Leningradu?
Ano, výstava je putovní.
taylor 11.12.2003 14:43 - č. 95
Sovietský kapitán nechá po polroku nastoupit svou rotu a zařve: -Výměna ponožek!- Rota jasá: -Hurá!- Kapitán: -Diktuji: Vasilij s Olgom, Kulikov s Nikitou......-
taylor 11.12.2003 14:37 - č. 94
Východni fronta, 1941. Velitel si necha nastoupit celou rotu a zahučí: -Vojak Ivanov vystupte z radu a udelejte 20 kroku!- Ivanov vyjde a jede, jeden, dva, tři, štyři, pět. Zastaví a řekne: -Dále to nejde pane veliteli, je tam stena!- Velitel: -To nevadí, pět krokú stačí. Pozor, zamířit, pál!-
čet.Hrad 10.12.2003 21:43 - č. 92
čet.Hrad Ve filmovém zpracování Osudového vejce- Sovětský velitel: Musíme nasadit letectvo!- Celé?- Ne, nejdříve pošleme jedno letadlo.................. a teprve potom to druhé!
mato 10.12.2003 19:08 - č. 90
mato asi ste ho uz poculi ale....

pri stretnuti hitlera s nasim ministrom obrany-Catlosom ho hitler poziadal o pomoc pri utoku na zssr.A Catlos sa ho spytal.A chcete jedno,dve alebo vsetky tri nase lietadla.
Johny 11.11.2003 12:18 - č. 87
Johny david gore napsal(a) v č. 80: "Předtavte si, že vaše rodina byla vyvražděna v KT Osvětim a vy na státní svátek potkáte v uniformě idiota s hákovým křížem na uniformě a druhého v SS. Líbilo by se vám to ?"

Nelíbilo. Ale je nutno rozlišovat. V USA se tak můžeš procházet kde chceš (pokud neporušuješ zákon) a nikdo tě trestat nebude a to tam žije ohromná spousta vlivných židů, jejihž rodiny zůstaly v osvětimi. Pokud se ale shodneme, že svobodu je nutno v tomto směru v evropě omezit, tak ať to platí pro všechny extrémistické skupiny. Mělo by tedy být zakázáno používat třeba slovo komunismus (protože mně osobně toto slovo uráží), měli by být potrestáni lidé co používají či nosí znaky jako srp a kladivo, hvězdu na rudém praporu a demonstrace KSČM třeb k 1.máji by měly být rozehnány pořádkovou jednotkou a funkcionáři pozavíráni.

Má rodina byla postižena jak nacisty, tak i komunisty. Daleko více než nějaký debílek s hákovým křižem na rameni mně ale více vadí komunista ve vládě, komunista na úřadě a komunista v parlamentu. Když pomineme židy, tak komunisti ubili z českého národa více lidí než nacisti a dodnes byl potrestán vězením jen jeden komunista, to je daleko větší nehoráznost.
čet.Hrad 10.11.2003 22:45 - č. 85
čet.Hrad Jestli se probírá propagace, na horkého kandidáta bych navrhnul www.agitace.by.ru
401-420 z 497
<< 18 19 20 21 22 23 24 >>
Po