Vtipy a fóry z války (přispívat jen nové vtipy)

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
441-460 z 497
<< 20 21 22 23 24 25 >>
Po
Tapezier 23.7.2003 11:50 - č. 58
Povídá jednou Adolf obrazu, co s náma bude. Obraz řekne Adolfovi, mě sundaj a Tebe pověsej.
m.b. 20.7.2003 13:20 - č. 57
skutečné německé vtipy z roku 1942 (zachycené v hlášení SD):

Při pohovoru položena kandidátu na vstup do SS otázka:
"Podepíšete službu do konce války?"
"Ne, nejdřív jen na 12 let"

"jak dlouho potrvá válka?
"Až Goebbelsovy kalhoty padnou Goeringovi"
Fritz 19.7.2003 14:36 - č. 56
Tak co děti, jak jste oslavili měsíc československo-sovětského přátelství, ptá se soudružka učitelka. Pepíček odpoví: S tatínkem jsme si hráli na Rudou armádu! No výborně, Pepíčku. To nám musíš ale vysvětlit. To bylo tak, říká Pepíček. Takticky jsme vylákali souseda z bytu, tatínek šel za sousedkou do ložnice a já jsem jim zatím ukradl hodinky.
čet.Hrad 13.5.2003 12:13 - č. 54
čet.Hrad - Hanibal, Alexandr Veliký a Napoleon se dívali s nebe na tuto válku. Pozorovali, fandili a nakonec Hanibal si povzdychl: To se jim to dnes válčí! Kdybych já měl tenkrát místo slonů tanky, to bych byl Římanům natřel žaket!"
Alexandr jen mávnul rukou: "Ani, člověče, nevzpomínej! Kde já bych všude byl, kdybych měl dnešní letectvo!"
Napoleon se jen usmál: "Mládenci, mládenci - jste trochu neskromní! Mně by stačil jediný Goebbels a dodnes by nikdo nevěděl, že jsem to projel u Waterloo!"
čet.Hrad 13.5.2003 12:12 - č. 53
čet.Hrad - Starý pán Chamberlein - anglický lord - byl ještě na scéně. Za každou cenu - ovšem kterou zaplatí druzí - byl ochoten zachovat mír a jezdil k Hitlerovi.
Navštívil také vůdce v Berchtesgadenu a Hitler ho sám prováděl svou pracovnou. Rozhlédne se Chemberlein po místnosti a zvlášť se mu líbila malba. Praví uznale: "To jste si vymaloval sám, pane kancléři!"
čet.Hrad 13.5.2003 12:08 - č. 52
čet.Hrad - Sloužil v sovětské armádě Izak Izakovič, ale neprovedl žádný hrdinský čin, až mu velitel sám domlouval: "Musíš se také vyznamenat! Podívej se, jak tvým souvěrcům Němci dělají co nejhoršího mohou - tak se pomsti!"
Dobrá! Izak Izakovič se přihlásil na předzvědnou hlídku. Za pár hodin se vrátil s ohromnou slávou. Přijel s velkým nepřátelským tankem a na řetězu vlekl další menší tank.
Divili se kamarádi: "Izaku Izakoviči, jak jsi tohle dokázal?"
"Jednoduše! Ten velký jsem vyměnil za šálu na krk a ten malý za nátepníčky!"
čet.Hrad 13.5.2003 12:08 - č. 51
čet.Hrad Nebudou Vánoce: Ježíšek nemá arijský doklad. Tři králové nedostali propustku. Hvězda byla dána do sbírky kovů. Osel a vůl byli odvedeni na kontingent a pastýře sebral pracovní úřad a jsou přeškolováni ve zbojním průmyslu.
čet.Hrad 13.5.2003 12:07 - č. 50
čet.Hrad - Němci vtrhli do nepřipraveného Sovětského svazu a rychle postupovali. Když už dobyli Kijev, poslal Stalin Hitlerovi telegram: "Jestli okamžitě nepřestanete s těmi pohraničními incidenty a přestřelkami, vyhlásím plnou mobilizaci!"
Ondík 15.4.2003 10:38 - č. 49
Ondík


V kupé vlaku jedou italský voják, německý voják a matka s dcerou. Vlak vjede do tunelu.
Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka.
Němec si myslí:
"Ital si užívá a mě za to fackují."
Matka si myslí:
"To mám ale slušně vychovanou dceru."
Dcera si myslí:
"Ta máma asi nevypadá na svůj věk tak zle."
Ital si myslí:
"Až bude zase tunel, tak zase mlasknu a střelím mu ještě větší."
Hartmann 8.4.2003 16:05 - č. 48
Hartmann Víte, jaký je rozdíl mezi Hitlerem a Bushem?

Hitler ty volby skutečně vyhrál....
Hartmann 7.4.2003 21:01 - č. 47
Hartmann "Prodám francouzskou vojenskou pušku," hlásá jeden z vtipných inzerátů, které kolují americkými e-maily. "Nikdy nepoužita, jednou zahozena."
Fritz 29.3.2003 08:46 - č. 46
Když letí Britové bombardovat, utíkají Němci do krytu.

Když letí Němci bombardovat, utíkají Britové do krytu.

Když letí Američané bombardovat, utíkají do krytu všichni.
Glynwed 12.3.2003 11:30 - č. 45
Glynwed V červenci 1941 se ve Středozemním moři potkají dva žraloci. Na pozdrav prvního žraloka mu druhý odpoví řízným "Heil Hitler". První žralok se zděsí a ptá se: "Ty hajzle, tak ty už ses k nim dal taky?" A druhý žralok trochu omluvně odpoví: "To ne, ale držím se hesla KOHO MASO JÍŠ, TOHO PÍSEŇ SPÍVEJ."
Honza M. 11.3.2003 19:25 - č. 44
Honza M. Po porážce SNP. Protipartizánské komando pročesává krajinu a zastaví před jeskyní, kde jsou schovaní partyzáni. Dohadují se, co dál a partyzáni, aby si z nich vystřelili, jim dělají ozvěnu.
1.fašista: "Kam sa len ukryli?"
'Ozvěna': "Kam sa len ukryli?"
2.fašista: "Možno sú v lese."
'Ozvěna': "Možno sú v lese."
1.fašista: "A čo keby sme hodili zo pár granátov tu do jaskyně?"
'Ozvěna': "Možno sú v lese..."
nemetko 29.1.2003 12:13 - č. 43
nemetko Bombardovaci Wellington leti na bombardovaciu misiu, posadka sa sklada z anglicanov len predny strelec je moravak. Ked sa dostanu nad ciel, vsade naokolo striela flak lietadlom to trasie a hadze ked tu sa v interkome ozve predny strelec: "Hey captain, zastav ja vestopim!"
Honza M. 29.1.2003 12:01 - č. 42
Honza M. Dva Češi jsou za šeptanou propagandu odsouzeni k trestu smrti zastřelením. V den popravy je náhle změna a vedou je k šibenici. Jeden z Čechů se nakloní ke druhému odsouzenému a vítězoslavně zašeptá: "Vidíš? Říkal jsem, že už jim dochází munice!"
Springfield 28.1.2003 20:47 - č. 41
Pravdivá historka

Jednou byl nějaký nálet Wellingtonů. Osádka nováčků dostala lehčí zásah a pilot hlásý vyskočit z letadla. Střela ale přerušila vedení interkomu a zadní kulomeťák nic neslyšel. Po delší době se šel podívat co se děje a jaké bylo překvapení, když nikoho nenašel. Byl už blízko země a nemohl vyskočit. Začal se modlit a lehl si na postel (je někde v trupu a sloužký jako odkládací prostor). Letadlo krásně přistálo i se střelcem, který si potom půl roku léčil nervy.
Springfield 28.1.2003 20:42 - č. 40
Povídá německý velitel: ,,A nyní vojáci dopochodujem až do Moskvy" a začne velet Levá dva, levá dva, po chvíli jen levá. Za půl hodiny se ozve oprsklý vojín Hans:,,Pane, kdy budeme moct zase i na pravou?"
Honza M. 23.1.2003 18:51 - č. 39
Honza M. Povídá jeden "zasloužilý soudruh" druhému (jinak obyvatelé domova důchodců):
"... To jsem ti byl v Rusku -na Krymu- a to ti byla nádhera: výborný jídlo, pití, Sluníčko hřálo, všichni si nás tam hleděli a byli takoví družní - jen se člověk na ulici s někým seznámil a už ho zvali k sobě domů"
"Netaraj! S kým si tam bol?"
"No s Čedokem"
"Čo nepovieš? To keď som bol v Rusku ja, tak sme nemali čo do úst, ludia pred nami dvera zamkynali - skoro sme od mrazu pomreli..."
"Proboha, a s kým si tam byl ?!"
"S Wehrmachtem..."
HARM 16.12.2002 21:23 - č. 38
Pred nebeskou bránou Stalin víta práve zosnulého Chruščova:"Vráť sa ešte dole po príbor?" "A prečo?" - "Keď má Hitler službu v jedálni, namiesto príboru rozdáva kosák a kladivo."
441-460 z 497
<< 20 21 22 23 24 25 >>
Po