Vtipy a fóry z války (přispívat jen nové vtipy)

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
481-497 z 497
<< 22 23 24 25
Po
Jaques 10.11.2002 15:10 - č. 17
Víte proč hitler spáchal sebevraždu ? Dostal vysoký účet za plyn.
Jaques 10.11.2002 15:10 - č. 16
Ve škole mají děti hodinu dějepisu a paní učitelka se dětí přátelsky ptá jakými hrdinskými činy se proslavili jejich prarodiče :Evička se hlásí : "můj dědeček ukrýval maso pro partyzány" paní učitelka :"výborně Evičko, někdo další?" Hlásí se Pepíček a říká : "Můj dědeček padl u Dukly a byl prohlášen za hrdinu" Učitelka :" výborně Pepíčku a jak se jmenoval"? Pepíče : "Hans Schmidke a byl to Oberguppenfuhrer".
Erskine 10.11.2002 10:22 - č. 15
Před tažením do Ruska přijde Hitler za Tisem, jestli by ho podpořil svou obrněnou technikou.
Tiso povídá:"Dobrá, pošlu Ti jeden ze svých tanků".
Hitler na to:"Zbláznil ses? Jeden jediný tank?!?"
Tiso na to:"No dobře, tak že jsi to Ty, pošlu ještě jeden".
Hitler se rozčílí:"Ještě jeden? To jako budu mít od Tebe pouhé dva tanky?!?!?"
A Tiso vykřikne:"No to Ti mám teda půjčit všechny tři?!?!?"
Honza M. 9.11.2002 16:44 - č. 14
Honza M. Neurath se kouká z okna. Najednou se děsně rozčílí, zavolá si Háchu a ukazuje mu nápis 'HITLER JE VŮL' a jak že si to ti Češi vlastně představují.
Hácha sdílí jeho rozčilení: "Já jim to furt opakuju: Nejdřív německy, až pak česky!"
Ondík 8.11.2002 10:50 - č. 13
Ondík VÍTE JAKÉ STÍHAČKY JSOU NEJRYCHLEJŠÍ ? SAMOZŘEJMĚ TY NĚMCKÉ. TY JSOU V DESET HODIN NAD TOBRUKEM A ZA PĚT MINUT UŽ JSOU V PÍSKU.

Byla zima jak v ruském filmu. Po boji rozdával politruk statečným rudoarmějcům metály. Každý nějakou medaili dostal, jen vojín Icik nic. Ptá se tedy komisaře, co jako má dělat aby taky něco dostal. „No to musíš třeba sestřelit štuku, dobýt pevnůstku, nebo zajmout nějaký tanky“.
Za dva dny vjíždí před zákopy německý tank, na něm bílá vlajka, pak druhý, třetí, čtvrtý , pátý a šestý, na něm sedí Icik . Komisař na něj volá: „Teď ti dám metály třeba dva, ale musíš mi říct, jak jsi to dokázal!“ „Jednoduše, vyměnil jsem je Němcům za dva svetry.“

Němci mají Tigera, to je strašný tank, co projede i barák. A to není všechno, teď mají ještě hroznější zbraň a ta projede úplně všecko.
Tom 8.11.2002 09:11 - č. 12
Tom Víte jak si piloti vysvětlovali zkratku éra Lagg? Lakyrovannyj garantirovannyj grob.
Honza M. 4.11.2002 09:55 - č. 11
Honza M. - Komu se říká "německý Mojžíš"?
???
- Rommelovi - vyvedl Němce z Egypta.
gargamel 3.11.2002 10:10 - č. 10
gargamel V Buchenwaldu v roce 1945 si tři vězni - Pierre z Francie, John z Anglie a Voloďa z Ruska - slíbí, že se za 50 let zase sejdou v Moskvě na Rudém náměstí.
Po 50 letech skutečně na Rudé náměstí přijede spokojený důchodce Pierre ve svém Peugeotu i spokojený důchodce John ve svém Jaguaru. Nikde ale nevidí Voloďu. Vtom si ale všimnou starého, špinavého a shrbeného zametače ulic a poznají, že je to Voloďa.
"Voloďo, ty nás nepoznáváš?" volá Pierre a John na něj volá: "Vzpomínáš na Buchenwald?"
Voloďa se k nim otočí a povídá: "Jo, Buchenwald, starý zlatý časy..."
Fritz 3.11.2002 09:53 - č. 9
Na frontě umírá německý voják a má poslední přání - aby mu po boku stáli Hitler a Göring.
Když přijdou zeptají se ho proč si to přál.
Odpoví: "Chtěl jsem zemřít jako Ježíš, mezi
dvěma lotry!
k.marik 3.11.2002 00:29 - č. 8
Jo, a ještě na jeden jsem si vzpomněl - pravý Árijec je plavovlasý jako Hitler, urostlý jako Goebbels a štíhlý a mrštný jako Goering. (Himmler kupodivu přišel zkrátka). Pokud by se někdo podivoval nad transkripcí, je anglická - nevím, kde bych na české klávesnici hledal německé přehlásky.
k.marik 3.11.2002 00:21 - č. 7
Vtípek, který vypadá na propagandu pana Goebbelse a zní: Všichni Poláci jsou za Polsko ochotní položit život, ale ještě se nenarodil Polák, který by byl ochotný pro Polsko pracovat! (Polští přátelé nechť prominou).
Hartmann 3.11.2002 00:01 - č. 6
Hartmann Německý voják jde za války po Praze a najdenou potřebuje strašně na velkou. Vběhne do prvního domu, kde se střetne s domovníkem, tak se ho ptá, kde je záchod. Domovník odpoví: "To máš chlapče smůlu, v tomhle domě záchody nejsou." ???? "No v prvním patře bydlej Židi, ti serou do kalhot. V druhém patře bydlí Češi, ti serou na všechno. A ve třetím patře bydlí Němci, kteří chodí s každým hovnem na gestapo!"
Dzin 2.11.2002 20:46 - č. 5
Dzin Stezuje si Churchil:"Tak takhle by to neslo, od ted chci mit v pracovne hodiny, ktere by mi stale ukazovali, kolik je ve Washingtonu. Ten casovy rozdil je hrozny. Prave jsem ujistoval telefonicky Roosvelta o nasi podpore po napadeni Pearl Harboru a ono k nemu jeste nedoslo!" :)
Dzin 2.11.2002 20:42 - č. 4
Dzin Prijede Halifax poprve do Moskvy a sovetsky tlumocnik ho po ni provadi:" Tohle je Roosveltova trida, drive Hitlerova, tohle Churchiluv hotel, drive Goringuv, tohle namesti kralovny Alzbety, drive Himlerovo..." Halifax to uz nevydrzi a pravi:"Diky za poucny vyklad, komunisticky priteli, drive bolsevicky pse." :)
Dzin 2.11.2002 20:35 - č. 3
Dzin Prijede Hitler na Slovensko. Sejde se s Tisem a mimo jine se chlubi: "Mi vojaci jsou nejenom vyborni valecnici a skveli v plneni rozkazu, ale i samostatnem mysleni. Hans, natahni jednu tady panu prezidentovi". "Ale muj vudce, brani se Hans, nemohu mlatit naseho verneho spojence!" "Tak to moji vojaci taky premysli, kontroluje Tiso, Janko, prasti vudce!" Rana, Hitler se valy v krvi na zemi. "Janko, Janko, zhrozi se Tiso, vzdyt ty vubec nepremyslis." Janko si jen odplivne:"Ale premyslym, jestli toho hajzla mam jeste nakopnout!" :)
Hartmann 2.11.2002 17:25 - č. 2
Hartmann Dr. Emil Hácha sedí v restauraci, popíjí kávu a čte si noviny. V tom přijde číšník a na stůl položí jídelní lístek. Hácha, aniž by zvedl oči z novin, se rovnou zeptá: "Kde to mám podepsat?"
Hartmann 2.11.2002 17:22 - č. 1
Hartmann Abychom to tu trochu odlehčili, neznáte pár fórů z tohoto období? Aspoň nějaké téma, kde se pobavíme všichni a nebudem se o něco přít
481-497 z 497
<< 22 23 24 25
Po