Vtipy a fóry z války (přispívat jen nové vtipy)

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
201-220 z 497
<< 8 9 10 11 12 13 14 >>
Po
Moby 6.11.2006 19:04 - č. 500
Moby Před operací Torch připravovali spojenci letáky v arabštině, který jim měly získat popularitu mezi arabskýma domorodcema. Pro Američany je připravoval jistej Muhammad Ali, alžírskej dovozce zelenýho čaje v emigraci. Potom, co byly milióny letáků rozhozený nad místama vylodění, přišel se americkej důstojník pochlubit britským kolegům, jak ušetřili na překladu a ještě povzbudili místní odbojáře k další spolupráci. Britský důstojníci si letáky prohlídli, a začali se strašně smát. Když se Američan zeptal, co jim přijde tak legrační, zeptali se ho, jestli ví co na letácích píše.

Američan řek: Jasně že vím - Vítězství bude Spojenců, přikloňte se k nim.

Britové se zase rozesmáli a pak mu řekli: Tohohle jste si určitě naklonili - na všech těch letácích je psaný "Kupujte čaj jen u Muhammada Alího".
Rixen 1.11.2006 20:12 - č. 499
Rixen Přijde Hitler na inspekci do koncentráku a nastoupeným Židům oznámí: "Dnes mám narozeniny. Proto výjimečně dostanete k obědu guláš..." Židé začnou jásat. "...nějací dobrovolníci?"
Rixen 1.11.2006 06:18 - č. 487
Rixen
- Když Rommel ustupoval - byl povýšen na maršála. Objevil se prý tehdy v německých novinách inzerát: "Vyměním maršálskou hůl za sedmimílové boty. Zn.'Lev pouště'"
Moby 31.10.2006 19:17 - č. 483
Moby
Rixen napsal v č. 482:
"- Přivedl gestapák občana do Pečkova paláce. "Tohohle jsem zatkl!' pravil a hodil občana před zapisujícího. "Proč?" "Řval: Židé ven a Němci na jejich místa!" "Úředník se zarazil a zeptal se: "Poslyš a neudělal jsi chybu? Tohle, co ten občan křičel, je vlastně naprosto správné - to je naše zásada ..." "Když on to řval na židovském hřbitově!""
Tak tohle se jednomu v Náchodě prej skutečně stalo, ale ten tam vyvěsil transparent. Ale měl předtím i jiný podobný škraloupy, třeba přišel oznámit, že ví, kde je větší množství zbraní, vodil Němce celej den po městě a pak je doved k velitelství policie, kde skladovaly zabavený lovecký a sportovní pušky.
Rixen 31.10.2006 06:47 - č. 482
Rixen - Přivedl gestapák občana do Pečkova paláce.
"Tohohle jsem zatkl!' pravil a hodil občana před zapisujícího.
"Proč?"
"Řval: Židé ven a Němci na jejich místa!"
"Úředník se zarazil a zeptal se: "Poslyš a neudělal jsi chybu? Tohle, co ten občan křičel, je vlastně naprosto správné - to je naše zásada ..."
"Když on to řval na židovském hřbitově!"
Rixen 31.10.2006 06:43 - č. 481
Rixen Šel prezident Hácha po ulici a ztratil kapesník. kolem šel chodec, který jej zvedl a prezidentovi podal. Hácha mu dlouho a dlouho děkoval, až to bylo občanovi trapné.
"Ale pane prezidente, taková maličkost, to nestojí ani za řeč!"
"Mýlíte se příteli!" řek starý pán. "To není žádná maličkost. Kapesník je totiž jediná věc, do které smím strkat nos!"
Rixen 31.10.2006 06:40 - č. 480
Rixen Byl banket na hradě a mezi Neurathem a Frankem seděl spokojeně Hácha.
Najedl se, utřel si ubrouskem ústa a praví spokojeně: "Zaplať Pán Bůh! Dobré to bylo!"
Neutrah si toho povšiml a poznamená: "My Němci to tak neříkáme! my říkáme: "Heil Hitler!"
Hácha kývne hlavou: "Inu jiný národ, jiný mrav. Ale - chraň Bůh - přeji Vůdci stálé zdraví - co když Vůdce tu nebude - co potom budete říkat?"
Neutrah se na chvíli zamyslí a řekne upřímně: "Pak budeme říkat taky: "Zaplať Pán Bůh!"
Kralik 30.10.2006 14:15 - č. 479
Kralik Velitel roty řve na nastoupenou jednotku: "Vojáci, úkol musíme splnit, i kdybychom měli pracovat 25 hodin denně."
"Ale pane veliteli, den má přece jen 24 hodin."
"Správný postřeh vojíne! A proto vstaneme o hodinu dřív."
Rixen 30.10.2006 06:48 - č. 478
Rixen Přišel Hitler na inspekci do školy, prochází chodbou a spatří na zemi zbytek cigarety. Zamračí se a koukne na ředitele, který ho doprovází:
"Čí to je!?!"
Ředitel se skloní a podídá:
"Vaše, viděl jste ji první!"
Worchester 16.10.2006 12:40 - č. 475
Worchester Trocha černého humoru neuškodí

Jak by mohl vypadat mail z roku 1942:
#
# From: Adolf Hitler, [email protected]
# To: Heinrich Himmler, [email protected], Karl Hermann Frank, [email protected]
# Subject: Re: Ležáky
# Vy, volové, říkal jsem vychladit !
Hartmann 12.10.2006 20:51 - č. 474
Hartmann Jak to mohli té Dakotě udělat?

img276.imageshack.us/img276/5622/flowerpower...
Matej 11 11.10.2006 15:21 - č. 473
Matej 11 Důstojník vyřizuje stížnost na kvalitu chleba. "Vojáci by neměli dělat takový povyk okolo maličkostí, vojíne. Kdyby měl takový chleba Napoleon, když překračoval Alpy, snědl by ho s radostí." - "Ano, pane, ale tou dobou byl ten chleba čerstvý!"
Worchester 17.9.2006 11:11 - č. 472
Worchester Na sklonku války byla v jednom jihoamerickém městě recepce, které se zúčastnil i vyslanec hortyovského Maďarska. Když vešel, pozdravil vztyčením pravice. Hostitel se podivil a začal se vyptávat na poměry za oceánem.
-„ Pane vyslanče, ráčil jste pozdravit nacistickým pozdravem, že? Určitě jste příslušníky nordické rasy blondýnů, není liž pravda?“
-„ Ne, prosím, my jsme mongolského původu.“
-„Ach tak, váš stát tedy leží někde v Asii?“
-„ Ne, my jsme evropský stát.“
-„Jestli se nemýlím, máte titul královského velvyslance. Ráčíte být tedy z království. Jak se daří Jeho Veličenstvu?“
-„ Promiňte, to je omyl, my už krále dávno nemáme. Nám vládne admirál.“
-„ Jste tedy přímořský stát?!“
-„Ne, vnitrozemský!“
-„Zajímavé. Jste zapletení do té velké evropské války?“
-„ Bijeme se statečně na všech bojištích!“
-„Jistě máte velké územní požadavky.“
-„Ano, naše územní požadavky jsou dost velké.“
-„A na kom je uplatňujete, pane královský velvyslanče?“
-„ Na Slovácích a na Rumunech.“
-„To jsou tedy vaši nepřátelé?“
-„Kdepak, to jsou naši spojenci.“
-„Vaši spojenci? A proti komu vlastně bojujete?“
-„ Proti sovětskému svazu.“
-„ Aha, a proti němu máte také územní požadavky, že?“
-„Ne, proti němu žádné nemáme.“
-„To je opravdu podivné, Co na to říká váš vládce, admirál?“
-„ toho se bohužel nemůžeme zeptat, je v zajetí.“
-„ Admirál je v zajetí? Kdo ho zajal?“
-„ Němci.“
-„ To jsou taky vaši nepřátelé?“
-„ Ale kdepak! To jsou naši nejvěrnější spojenci!“
ja_62 5.9.2006 12:36 - č. 471
ja_62
-"Soudruhu maršále, jakou roli může sehrát jezdectvo v dalším případném světovém konfliktu?"

-"Rozhodující!"
Údajný závěr rozhovoru poskytnutého Semjonem Buďonným The New York Times v roce 1967.
Hartmann 4.9.2006 23:01 - č. 470
Hartmann www.sixe.at/ss/joke/image/Frauen-Soldaten.gif
Honza M. 22.8.2006 18:34 - č. 466
Honza M. Tak jak víš, že je to vtipné, že sem nedáváváš nějakou propagaci nacismu?
Název je "Dřepím ve svém bunkru" a refrém "Adolfe, ty stará nacistická svině, kapituluj už konečně!"
Worchester 3.8.2006 11:45 - č. 463
Worchester Trocha černého humoru z dílny, nám snad dobře známých "komiků", Vávry a Šteindlera. Doporučuji skouknout i další díly Alles Gute v kategorii
www.youtube.com/watch?v=XyTWCKztzpA&amp;sear...
curahee 30.7.2006 12:02 - č. 461
curahee www.apsolutno.wz.cz/engine.php?s=txt/vymknut...
Krtek2 29.7.2006 12:59 - č. 460
Krtek2 Nevím jestli to tady už není,ale lepší komiks jsem ještě neviděl

stalin.spaceport.cz/index.php?page=1
Martin R. 7.6.2006 13:53 - č. 459
Martin R. Pár protektorátních: (doufám že tu ještě nejsou...)

Zeptal se spoluvězeň ve vazbě babičky, proč ji Gestapo zavřelo: "Pro nic!" vykřikla babička. "Já nic neudělala! Můj kluk se do něčeho zapletl, ale já ho naopak napomínala a domlouvala jsem mu. Když u nás dělali prohlídku, tak jsem to těm pánům opakovala. Já klukovi říkala: "Vykašli se na toho Hitlera a na Německo! Přece se nedáš pro nějakýho blba a pitomou Říši zavřít!"
Proč Němci u nás zavřeli vysoké školy? Asi si myslí, že nás dohoní ve vzdělání...
Hitler se chtěl přesvědčit, jak je národem vážen a zbožňován. V novinách bylo oznámeno, že toho a toho dne navštíví představení v berlínské Opeře. Do lóže ovšem poslali dvojníka a vůdce sám si sedl na jedno z nejlacinějších míst do přízemí. Sotva vstoupil dvojník do lóže, celé divadlo povstalo, každý zdviženou pravici a hřímal: "Heil, Heil!" Jen Hitler zůstal sedět a uvažoval, jak je hezké být tak nadšeně pozdravován a tak vřele celým národem milován. Z úvah byl však nepříjemně vyrušen. Soused ho kopl a šeptá mu do ucha: "Vstaň, člověče, a zvedni tu pazouru! Přece se nedáš pro takového mizeru zavřít a oběsit!"
Víte proč jsou zavedeny potravinové lístky? ... Kdyby selhal černý trh, aby lidé neumřeli hlady...
Víte proč Hitler dostal k svátku potápěčský úbor? Aby mohl vykonat přehlídku svého válečného námořnictva...
Víte proč je možné dostat knihu Mein Kampf pouze na oděvní lístky? Protože je utkána z příslibů a lží....
201-220 z 497
<< 8 9 10 11 12 13 14 >>
Po