Zajímavé akce ve vzduchu

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
41-60 z 389
<< 1 2 3 4 5 6 >>
Po
Tom 31.1.2011 20:39 - č. 429
Tom Mimochodem...do jakého okolního atmosférického tlaku vůbec může něco hořet?
bejkovec 31.1.2011 20:35 - č. 428
bejkovec pokusím se najít,pár jsem jich viděl v dokumentech na ČTčku,jak najdu,tak pošlu.
Tom 31.1.2011 20:34 - č. 427
Tom
bejkovec napsal v č. 426:
"jsou o tom i dobové krátké filmy"
Byla by ukázka? Rád se dovídám novinky. Jen mi prosím neříkej, ať si to najdu sám.
bejkovec 31.1.2011 20:32 - č. 426
bejkovec když už mluwíš o tom kouření u letadla,tohle dělal mnohokrát...jsou o tom i dobové krátké filmy.Kouřil skoro pořád,jak jen to šlo.
Tom 31.1.2011 20:25 - č. 425
Tom Ále prdlajs... Když Galland dostal přidělen zbrusu nový předsériový Bf 109F-0, tak si na něm nechal udělat pár změn, protože nové "F" se mu zase ááááž tak moc nelíbilo. A mimo takových věcí, jako byla montáž kanónů MG/FF do křídel nebo starý zaměřovač, mu mechanici víceméně ze srandy přidělali do kabiny i držák na oblíbený doutník.

Myslím, že jsem někde viděl i fotku Gallanda v kabině s doutníkem na zemi. Ale jestli si ho fakt zapálil, to si netroufám tvrdit. Už jenom proto, že pod zadkem a za zády měl nádrže s benzínem (a to prosím v případě E - u F si nejsem jistý - bez jakéhokoli ochranného obalu nebo pancéřování).

U letadla by kouřil jen debil a ač nemám nácky rád, Gallanda za debila nepovažuju.
bejkovec 31.1.2011 14:04 - č. 424
bejkovec Nejspíš to bude asi tak,že si zakouřil před bojem,a po vítězném boji si zapálil zase Ale fak těžko říct...na to asi fakt museli být očití svědkové
Honza M. 31.1.2011 11:20 - č. 422
Honza M.
Algernon napsal v č. 421:
"zachovat si ještě „vyhovující funkčnost“ - ne pět minut čumět na budík na palubní desce a pořád nevědět, co mi to ukazuje"
záleží na tom, co kouřil jestli se tím účinky nízkého tlaku zesílily nebo negovaly
Honza M. 30.1.2011 21:53 - č. 420
Honza M.
bejkovec napsal v č. 419:
"měl kouřit svůj oblíbený doutník i v boji"
pokud je míněn boj ve vzduchu, tak asi těžko na něco takového mohli být očití svědkové
bejkovec 30.1.2011 21:08 - č. 419
bejkovec Mimochodem když je řeč a Gallandovi,znám pár hisorek,při nichž měl kouřit svůj oblíbený doutník i v boji Jestli je to vážně tak,tak to musel být šílenec
bejkovec 29.1.2011 20:54 - č. 418
bejkovec Díky moc,Tome =) Ach ten Galland...gentleman každým coulem =DD
Tom 29.1.2011 20:40 - č. 417
Tom Bader a jeho protézy:
www.fronta.cz/kalendar/pro-zajateho-w-cdr-do...
bejkovec 29.1.2011 16:14 - č. 416
bejkovec Když už jsme o toho Badera,dočetl jsem se,že se několikrát pokusil o útěk ze zajateckého tábora,tak mu vyly obě protézy vždy večer zabaveny a zamčeny do trezoru velitele tábora.Ale nedávno jsem narazil na článek,že obě protézy při svém sestřelení ztratil...
Honza M. 19.1.2011 09:04 - č. 415
Honza M. Včera mi paní bytná vyprávěla historku, jak se jejímu otci (a všem ostatním) za války chlubil jeho nadřízený poštmistr (Sd. Němec), že právě jeho synáček ve Francii sestřelil toho slavného beznohého pilota a tatíkovi poslal jeho (tj. toho Brita) hodinky a leteckou bundu, které dostal jako trofej za odměnu.

Akorát, co jsem teda pochopil z předchozího vyprávění, ten synek měl sloužit u FlaKu, takže jsem narazil na zbrusu novou teorii sestřelu D. Badera
Tom 24.9.2010 13:39 - č. 414
Tom Nesetkali jste se někdo v literatuře (nejde mi o net, ten si procházím postupně sám) s údaji o budování letišť na Aljašce v 40. letech?
isolato 5.9.2010 20:50 - č. 413
isolato Ještě jsem uvažoval o Italech, ale ti, pokud je mi známo, založili svůj první výsadkový prapor v posledním týdnu března 1938, takže jeho okamžité nasazení ve Španělsku je asi nepravděpodobné.

Považoval bych za pravděpodobnější že naleznu fotografii Gándhího v britské uniformě než věrohodnou zprávu o Francově přímém pozemním útoku na bráněné město v roce 1938.
Tom 4.9.2010 21:07 - č. 412
Tom
isolato napsal v č. 411:
"Neuvádí L+K kde přesněji by to mohlo být?"
Nic víc, nic míň, než jsem napsal, vlastně jen to, že akce nevyšla. Proto mne to zajímá.
isolato 4.9.2010 20:55 - č. 411
isolato Na to bych příliš nesázel, Němci snad ve Španělsku ani žádné výsadkáře neměli (a kdyby měli, neopomenou se pochlubit). A ani jedna z domácích válčících stran neměla výsadkové jednotky.

Jinak realita je taková, že obě strany občanské války, zejména jejím počátkem, pociťovaly takové obavy z padákem vysazovaných agentů, příp. diversantů, že jejich pozemním silám padla za oběť řada letců opustivších své letadlo v nouzi.

Neuvádí L+K kde přesněji by to mohlo být? Při své aragonské ofensivě vzbouřenci nechali Barcelonu, pokud vím, víceméně stranou, takže přímo u Barcelony, nebo směrem na Barcelonu, je útok touto dobou značně nepravděpodobný - Francovi nešlo o vojenské vítězství, chtěl dobýt území a ovládnout obyvatelstvo v takovém stavu kdy mu nebude schopno a ochotno klást další odpor, takže proti přímému útoku na městské aglomerace (kde navíc měla vláda mnohem větší procento stoupenců než rebelové, a to procento se měnilo v jeho neprospěch přímo úměrně k velikosti města) jednoznačně preferoval obléhání a blokády, které měly obyvatelstvo zlomit, případně spojené s kobercovými nálety na civilní cíle, za týmž účelem.

(K této taktice částečně došel i po neúspěchu původního pokusu o dobytí Madridu, navzdory tehdejšímu otevřenému vychloubání generála Mola, že jeho Severní armáda postupuje čtyřmi kolonami a ve městě na něj čeká pátá .)
Tom 3.9.2010 22:35 - č. 410
Tom Poslyšte...má někdo nějaké povědomí o tom, že by se frankisté (nebo spíš jejich náckovští spojenci) pokusili nasadit výsadkáře? Mělo k tomu údajně dojít u Barcelony 14. dubna 1938, operace nesla jméno "Gretchen". Parašutisté měli podle plánu spolupracovat s pátou kolonou a akci koordinovat s útokem pozemních jednotek. Kraťounká zmínka o tom je v LK 25/1981 (str.962) v článku "Ťah koňom, ktorý nevyšiel".
karaya1 12.8.2010 23:36 - č. 409
karaya1 Díky. Čili možná jde i o zimní expedici… Možná se povede, že kamarád do Chamonix v blízké době osobně zavítá, tak třeba budou vědět něco víc.
isolato 1.8.2010 10:49 - č. 408
isolato
karaya1 napsal v č. 406:
"Obsahoval (402) i něco jiného, než je citováno v (403)?"
(ex-402)
ja_62 napsal v č. 397:
"V nějakém HPM byla monografie Fa 223 od Ivo Pejčocha, ovšem obávám se, že v tomto nebude detailnější."
1/2007, ovšem podle Pejčocha k nehodě došlo 4. 12. (ovšem není moc jasné kterého roku - začíná zmínkou o testech plánovaných na leden 1944, načež zmiňuje, že namísto původně určeného ale nedokončeného V16 a 26. 11. poškozeného V15, je měl podstoupit V12, připravený k zahájení testů koncem měsíce - asi jde následně stále o prosinec roku 1943?) během plánovaných testů ve vysokohorském terénu, k pokusu o záchranu nic neuvádí.

Mimochodem dokážete si představit že se někdo pokusí tady na Frontě publikovat článek k nějakému typu letadla aniž by v něm uvedl jediný pramen?
41-60 z 389
<< 1 2 3 4 5 6 >>
Po