Sir Winston Churchill

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
41-60 z 558
<< 1 2 3 4 5 6 >>
Po
Glynwed 9.5.2008 13:09 - č. 607
Glynwed
karaya1 napsal v č. 600:
"Otázka do pléna: které projevy Sira Winstona se vám nejvíc vybaví "z voleje"? "
Nemůžu Vám slíbit nic víc než krev, pot a slzy.
Honza M. 9.5.2008 12:54 - č. 606
Honza M.
karaya1 napsal v č. 600:
"které projevy Sira Winstona se vám nejvíc vybaví "z voleje"? "
"Tehle není konec, není to ani začátek konce, ale je to -snad- konec začátku."
"Nikdy v historii lidských konfliktů nevděčilo tak mnoho lidí tak málu za tak mnoho."
a
"Od Štětína na Baltu po Terst na Jadranu se spouští napříč kontinentem železná opona."
spelter 9.5.2008 10:21 - č. 605
spelter Mě se vybaví v první řadě "jejich nejskvělejší hodina"

Let us therefore brace ourselves to our duties, and so bear ourselves that, if the British Empire and its Commonwealth last for a thousand years, men will say: "This was their finest hour."

ale i "krev pot a slzy"
"I have nothing to offer than blood, sweat and tears."

a "bez vítězství není života"
"Victory - victory at all costs, victory in spite of all terror, victory however long and hard the road may be, for without victory there si no survival."
egli 9.5.2008 10:15 - č. 604
egli Určitě "krev, pot a slzy", "budeme bojovat... we shall never surrender", jak zmiňují Tom a guano. K tomu ještě "kdyby Hitler napadl peklo, tak se spojím s ďáblem" (i když to nebyl oficiální projev).

Kromě politických pak jeho bonmoty o statistice ("věřím jen těm statistikám, které jsem si sám zfalšoval", "jsou tři druhy lží: lež, velká lež a statistika") nebo o kouření ("přečetl jsem si strašné věci o kouření, takže jsem se rozhodl, že přestanu číst").
Dzin 9.5.2008 09:48 - č. 603
Dzin karaya1: Jako první mi naskočil projev ve Fultonu. Ale to je asi tím, že jsem se právě trochu více zabíval Studenou válkou než Druhou světovou.
Tom 9.5.2008 09:23 - č. 602
Tom Já mám v hlavě "Krev, pot a slzy..."
guano 9.5.2008 07:51 - č. 601
guano Nebude to přesné, ale určitě budeš vědět, který to je:

"Budeme bojovat na plážích, budeme bojovat ve městech, ...., nikdy se nevzdáme !"
karaya1 8.5.2008 23:17 - č. 600
karaya1 Otázka do pléna: které projevy Sira Winstona se vám nejvíc vybaví "z voleje"? Zajímalo by mě totiž, jestli moje domněnka je ovlivněna mými zájmy (resp. nakolik tomu je), nebo to tak skutečně vnímá víc lidí. Díky.
giro.c 24.1.2004 10:06 - č. 588
zdeno mi jen chceme vědět jak je to stěma 98% židů nic víc, nic míň. Jak napsal Kreon, nemáme šanci se dočkat odpovědi.
zdeno 24.1.2004 01:38 - č. 587
Kreon napsal(a) v č. 584: "X lidí se tě tu ptá abys vysvětlil těch 98 % židovských komunistů. NIKDO se nedočkal odpovědi a myslím že ani nedočká."

Ocividne vies lepsie ako ja, ci sa X docka alebo nie. "Zabudol" si len dodat, ze X odmieta zadefinovat dokaz, ktory by ho ukojil.
giro.c 23.1.2004 18:41 - č. 586
pro mě osobně je každej Slovák braťa, ale nemám rád každého kdo jen trochu sympatizuje s nacismem či třetí říší a je mi jedno jestli je to Čech, Slovák Maďar nebo kdokoli jinej.
giro.c 23.1.2004 18:39 - č. 585
Kreon upřímě řečeno asi tejden a půl jsem tady nebyl a když jsem přišel, pěkně jsem se nasmál.
Kreon 23.1.2004 12:56 - č. 584
Kreon zdeno: slováky mám rád, mám mezi nimi hodně přátel. Ale ty jsi bohužel ta vyjímka podle které vzniklo (bohužel pro slováky) rčení, že slovák je převlečenej maďar. X lidí se tě tu ptá abys vysvětlil těch 98 % židovských komunistů. NIKDO se nedočkal odpovědi a myslím že ani nedočká. Ignoruješ názory ostatních a kladeš "lepší" otázky než Vláďa Čech za svých časů v milionáři. Urážíš ostatní místo toho aby jsi tu vedl opravdovou debatu. Já, protože na tyhle lidi jsem alergický, tu vedu díky tobě taky takovou zbytečnou debatu.....ale někdo musí.

Takže ti zdeno radím: běž do sprchy, pořádně se umej a pak zavolej Anču Dlaňovou, aby ti pomohla z toho srabu, ve kterém evidentně jsi. Uvidíš že se ti uleví.

A vám ostatním: nechápu proč tu s tímhle typem ztrácíte čas,máte rozhodně navíc.
Hynek 23.1.2004 11:11 - č. 583
Einstein pravil, že vesmír a lidská blbost je nekonečná. Díky zdenovy víme, že to druhé je pravda.
Dzin 22.1.2004 22:26 - č. 581
Dzin Hartmann: Tak tu bych chtel mit doma!
Dzin 22.1.2004 22:25 - č. 580
Dzin zdeno: Jenom prosim, odpovez mi alespon na neco co jsem zde, pripadne i jinde, napsal...
HARM 22.1.2004 22:12 - č. 579
Áno, Zdeno, také obrovské percento židovskej populácie, samí právnici, bankári, podnikatelia - viacmenej elita nemeckého národa /kretén Hitler a jeho stupidný antisemitizmus/ - tak títo všetci húfne vstupujú do komunistickej strany, aby zakrútili krkom kapitalistom, nacistom a všetkým nepriateľom robotníckej triedy. Len tak ďalej.
giro.c 20.1.2004 18:29 - č. 577
Zdeno zkus se jednou zamyslet a odpovědět na všechny otázky co ti tady kdo položí a ne pokládej stále nový a nový.
Bejt tebou bych nenázýval Algyho sviní, protože ten tu podle mého názoru platí za nejpovolanějšího. Tím ovšem nechci schodit nikoho jiného viz Dzin, Tom, Hartman, Carlos a podobně.
Hartmann 20.1.2004 10:48 - č. 573
Hartmann Pro Zdena a ty, co se umí zasmát:

www.blesk.cz/Clanek39193.htm

Hynek 19.1.2004 11:20 - č. 570
No jo, každý se může odtrhnout od nějakého státu podle toho jak se to zdenovy hodí. Někteří nemůžou, ale jiní klidně mohou.
41-60 z 558
<< 1 2 3 4 5 6 >>
Po