Hry o 2. světové válce

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
301-310 z 310
<< 13 14 15 16
Po
dalibor 26.4.2007 12:02 - č. 14
Ahoj Pepo,vidím žes tu něco otevřel...

Nehraju tu někdo náhodou WitP, kromě kluků z AX..?
Glynwed 26.4.2007 08:17 - č. 13
Glynwed
Streso napsal v č. 11:
"A co tak Hearts of Iron, Close Combat series či Battlefield 1942?? "
Close Combat - moje nejoblíbenější, s tím že jsem zrovna včera oprášil CC2, nastavil jsem si kampaň za Němce na obtížnost HERO a je to fakt řežba.
Honza M. 26.4.2007 07:41 - č. 12
Honza M.
Hartmann napsal v č. 2:
"setkali jste se v nějaké hře s možností bodákového útoku?"
Ve velmi stylizované podobě - ve Steel Panters je u pěchoty možnost "melee", což návod vysvětluje jako útok na bodáky.
Streso 26.4.2007 01:26 - č. 11
Streso A co tak Hearts of Iron, Close Combat series či Battlefield 1942??
Hartmann 25.4.2007 20:35 - č. 10
Hartmann MoH Pacific Asault - to není přesně ono. Můžeš tam najít pušku s bajonetem a s tou pak střílet nebo bodat, maj to japonci. Ale nepoužíval jsem jí, blbě se nabíjí :o)
hrdina 25.4.2007 18:54 - č. 7
hrdina
Rixen napsal v č. 6:
"Znáte někdo nějakou strategii o DSV, která by byla ve stylu hry Rome: Total War? "
Promin - ja se snažim mít co nejvíc her z WW2 ale žádnou takovou neznam, a ještě dost zajmavá hra www.gamepark.cz/saboteur_4186.htm
Rixen 25.4.2007 18:38 - č. 5
Rixen
Hartmann napsal v č. 2:
"setkali jste se v nějaké hře s možností bodákového útoku?"
No já vím, že ve hře Battlefield 1942 he ve výzbroji bajonet, ale nejde ho nasadit na žádnou zbraň.

Hartmann napsal v č. 1:
"Strategie: Panzer General a spol., Steel Panthers "
Znáte někdo nějakou strategii o DSV, která by byla ve stylu hry Rome: Total War?
hrdina 25.4.2007 18:02 - č. 3
hrdina www.gamepark.cz/datum_vydani_moh_airborne_ch...
- konečně nové WW2 hry

A další new game www.gamepark.cz/theatre_of_war_4181.htm

Simulátor tanků : www.gamepark.cz/panzer_elite_action_dunes_of...

Hartmann napsal v č. 2:
"Tak mi nedávno došlo, že ve hrách typu Call of Duty nebo Medal of Honor atd. je možnost si zabojovat se spoustu tehdejších pěchotních zbraní a je to perfektně propracované, ale že jsem nikde neviděl možnost na zbraň nasadit bodák, ačkoliv tím byly vybaveny prakticky všechny zbraně. To by asi byla dost řežba, boj jen s nasazenými bajonety. Zřejmě proto, že by to bylo moc krvavé, to tam není. Jaký je váš názor/setkali jste se v nějaké hře s možností bodákového útoku?"
Jo setkal - MoH Pacific Asault a Vietcong Firsth Alpha
Hartmann 25.4.2007 17:33 - č. 2
Hartmann Tak mi nedávno došlo, že ve hrách typu Call of Duty nebo Medal of Honor atd. je možnost si zabojovat se spoustu tehdejších pěchotních zbraní a je to perfektně propracované, ale že jsem nikde neviděl možnost na zbraň nasadit bodák, ačkoliv tím byly vybaveny prakticky všechny zbraně. To by asi byla dost řežba, boj jen s nasazenými bajonety. Zřejmě proto, že by to bylo moc krvavé, to tam není. Jaký je váš názor/setkali jste se v nějaké hře s možností bodákového útoku?
Hartmann 25.4.2007 17:20 - č. 1
Hartmann Téma pro volnou diskusi o hrách. Platí zde ale pravidlo, že se zde nesmí domlouvat výměna počítačových her, předávání sériových čísel a podobná činnost související s porušováním autorských práv.

Seznam počítačových her o WW2:
www.mobygames.com/game-group/world-war-ii-games

Nejznámější počítačové hry o 2. sv.v. (průběžně doplňovaný seznam):

Simulátory:
Aces of the Europe, Aces over the Pacific, Il-2 Sturmovik, Panzer Elite, Overlord
Strategie:
Panzer General a spol., Steel Panthers, Battleground, Battlefield, Close Combat, Blitzkrieg
Akční:
Medal of Honor, Call of Duty, Wolfenstein, Battlefield 1942
301-310 z 310
<< 13 14 15 16
Po