Hry o 2. světové válce

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
261-280 z 310
<< 11 12 13 14 15 16 >>
Po
hrdina 6.5.2007 09:37 - č. 58
hrdina www.gamepark.cz/attack_on_pearl_harbor_4298.htm - tentokrát recenze i s videm
Hartmann 5.5.2007 11:46 - č. 57
Hartmann
Worchester napsal v č. 32:
"Nedávno se hovořilo i o české úpravě blitzkriegu na události v Československu z podzimu 1938 (nepřijmutí diktátu a rozpoutání války s Říší a Uhry), ale asi to nějak mezi vývojáři zapadlo do šuplíku...."
To bych mohl vyprávět, jak už dlouho u mě leží v šuplíku podnět pro bitvu Fall Grunn do Panzer Generala. Za čechoslováky mám zatím jen kampaň na západě (bitvy Sýrie, Tobrúk, Dunkreque).


Nicméně v kontrukci je jeden bomba projekt do IL-2 - Slovenské národní povstání, kdy se budete moci proletět startem na letišti Tri Duby v realistické krajině Slovenska na dobových strojích
www.revi.bloguje.cz/517578-mapa-slovenska-pr...
hrdina 4.5.2007 21:47 - č. 56
hrdina
Petar napsal v č. 55:
"Worchester napsal v č. 32: "Nedávno se hovořilo i o české úpravě blitzkriegu na události v Československu z podzimu 1938 (nepřijmutí diktátu a rozpoutání války s Říší a Uhry), ale asi to nějak mezi vývojáři zapadlo do šuplíku....""
Petar : přesně na to myslím, to by byla bomba, víte něco bližšího, kdo to zvažoval?
Bomba by to sice byla ale když se od toho upustilo tak nemá cenu o tom mluvit - asi před půl rokem byla zrušena modifikace na Blitzkrieg ( měla obsahovat polskou a italskou kampan ) ale taky se od toho upustilo a nemluví se o tom
Petar 3.5.2007 22:33 - č. 55
Worchester napsal v č. 32:
"Nedávno se hovořilo i o české úpravě blitzkriegu na události v Československu z podzimu 1938 (nepřijmutí diktátu a rozpoutání války s Říší a Uhry), ale asi to nějak mezi vývojáři zapadlo do šuplíku...."
přesně na to myslím, to by byla bomba, víte něco bližšího, kdo to zvažoval?
karaya1 3.5.2007 18:27 - č. 54
karaya1
Pellini napsal v č. 53:
"Co už, jestli tam budou ty F4U tak se felili jen o zhruba tři roky "
Blbý pro tebe je, že byly nasazeny v Pacifiku už o rok dříve — VMF-124 (Maj. William E. Gise) již v únoru 1943 bojovala na Guadalcanalu. V rámci US Navy byla první jednotkou, jež okusila boj na F4U, VF-17, která měla v březnu 1943 operovat z Nové Georgie.
Pellini 3.5.2007 18:03 - č. 53
Pellini
karaya1 napsal v č. 52:
"Dovolil bych si upozornit, že paradoxně první, kdo Corsairy použil operačně z palub letadlových lodí, byli Britové. Stalo se tak 3. dubna 1944 "
Co už, jestli tam budou ty F4U tak se felili jen o zhruba tři roky
karaya1 3.5.2007 13:41 - č. 52
karaya1 Dovolil bych si upozornit, že paradoxně první, kdo Corsairy použil operačně z palub letadlových lodí, byli Britové. Stalo se tak 3. dubna 1944 během operace Tungsten — náletu FAA na Tirpitz. Corsairy měl ve výzbroji 47th Naval Fighter Wing (1834th a 1836th sqn), jemuž velel Lt Cdr F. R. A. Turnbull, DSC.
bush 3.5.2007 13:28 - č. 51
bush
hrdina napsal v č. 50:
"Přiletěly ze cvičení letadlovejch lodí těch x mil ( i když dolet )- nebo časoprostorovou poruchou od Midway "
Zároveň také přiletěly o několik let dříve než se skutečně stalo. Pellini se snažil naznačit, že v roce 1941 (kdy proběhl útok na Pearl Harbor) neměla US Navy ve výzbroji stroje F4U Corsair, které se vyskytují na screenshotech té nové hry, zřejmě velice kvalitní co se historie týče .
hrdina 3.5.2007 13:21 - č. 50
hrdina
Pellini napsal v č. 49:
"Zajímavý ale zajimalo by me co tam delaj Corsairy?!"
Přiletěly ze cvičení letadlovejch lodí těch x mil ( i když dolet )- nebo časoprostorovou poruchou od Midway
Pellini 3.5.2007 12:49 - č. 49
Pellini
hrdina napsal v č. 45:
"www.gamepark.cz/letecka_akce_attack_o n_pearl... "
Zajímavý ale zajimalo by me co tam delaj Corsairy?!
hrdina 3.5.2007 12:08 - č. 48
hrdina
hrdina napsal v č. 38:
"Nová hra co vypadá fakt good www.gamepark.cz/death_to_spies_4234.htm?k0#c..."
Docela zajmavý neco mezi Hidden and Dengerous a Hitmanem
Moby 1.5.2007 20:50 - č. 47
Moby
Honza M. napsal v č. 37:
" Našel jsem tenhle přehled. Schválně, kolik jich bylo: www.mobygames.com/game-group/world-war-ii-games "
Ty osmibity, to je vážně archeologie... Jen aby ještě někdo nevyhrabal ňáký málo známý prográmky pro ENIAC.
Streso 1.5.2007 19:45 - č. 46
Streso
hrdina napsal v č. 45:
" www.gamepark.cz/letecka_akce_attack_ on_pearl... - zajmavý "
hmm arkáda
hrdina 1.5.2007 19:37 - č. 45
hrdina www.gamepark.cz/letecka_akce_attack_on_pearl...
- zajmavý
hrdina 1.5.2007 18:40 - č. 44
hrdina
fusilier napsal v č. 43:
"Kdo jste hráli šturmovika, jaké hodnosti a vyznamenání jste dosáhli?"
Já dávno 102 sestřelů za němce - ale to už je dávno ani hodnost si nepomatuju asi poručík nebo co - měl jsem je v češtině
fusilier 1.5.2007 17:05 - č. 43
fusilier
Honza M. napsal v č. 42:
"Já si dovedu představit třeba takový scénář v CoD 5, kde by se hrálo za příslušníka(ci) čs.jednotek v SSSR - Sokolovo, Kyjev, Dukla, Ostrava (s dobýváním pěchotních srubů a závěrečným šturmem na Sýkorův most ) Takové boje o Liptovský Mikuláš by vydaly na samostatnou hru, ať už střílečku, nebo strategii. "
A kdyby si člověk mohl třeba ještě vybrat posádku tanku, nebo konkrétní osobu, např. četaře Sněhotu, rtn. Končického, nebo rtn. Ivasjuka.
Jinak ty boje o bunkry musely být docela slušné masakry, co mi vyprávěli pamětníci, tak to bylo jak z toho nejhoršího amerického filmu...
btw. Kdo jste hráli šturmovika, jaké hodnosti a vyznamenání jste dosáhli?
Honza M. 1.5.2007 11:42 - č. 42
Honza M.
Hartmann napsal v č. 41:
"zdaleka nevyčeprali její potenciál (například vůbec tam nebylo Tichomoří)"
Tak ono toho tam nebylo daleko víc - třeba to podání východní fronty je úplně o ničem ve srovnání detailním propracováním v podstatě epizodního tažení Normandie-Bavorsko...

Já si dovedu představit třeba takový scénář v CoD 5, kde by se hrálo za příslušníka(ci) čs.jednotek v SSSR - Sokolovo, Kyjev, Dukla, Ostrava (s dobýváním pěchotních srubů a závěrečným šturmem na Sýkorův most ) Takové boje o Liptovský Mikuláš by vydaly na samostatnou hru, ať už střílečku, nebo strategii.

Ale chápu, že pro Amíky je teď důležitý boj proti islámskému terorismu a tomu se musí podřídit i herní průmysl...
Hartmann 1.5.2007 10:37 - č. 41
Hartmann No, souhlasím, že když nové CoD 4 už nebude z WW2, je to určitě mínus. Především kvůli nesmyslné frázi "Druhá světová už je řádně omšelá" když zdaleka nevyčeprali její potenciál (například vůbec tam nebylo Tichomoří)
hrdina 29.4.2007 12:42 - č. 38
hrdina Nová hra co vypadá fakt good
www.gamepark.cz/death_to_spies_4234.htm?k0#c...
Honza M. 28.4.2007 20:10 - č. 37
Honza M.
hrdina napsal v č. 31:
"Ne první byl Wolfeinstain - ještě ten 1"
No to ani náhodou! Mám ještě doma Wolfpack a ten je z roku 1990 (Wolf 3D je až z 1992), taky jsem viděl několik leteckých simulátorů, které jsou ještě starší!

Našel jsem tenhle přehled. Schválně, kolik jich bylo:
www.mobygames.com/game-group/world-war-ii-games

p.s. I původní Sim City (1989) má jeden scénář ve vybombardovaném Hamburgu
261-280 z 310
<< 11 12 13 14 15 16 >>
Po