Hry o 2. světové válce

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
281-300 z 310
<< 12 13 14 15 16
Po
hrdina 28.4.2007 12:25 - č. 36
hrdina
bush napsal v č. 35:
"To nadáváš sám sobě ? Jedinej, kdo tu psal o CoD 4 si byl ty, pokud se nemejlim hi, hi (jak by řek starej dobrej Sam Hawkins ).."
Jo ale kdybys čet ten 1 odkaz tak pochopíš že všichni původne myslely že to bude z WW2 a dnes přišlo tohle video - je to uplne nová zpráva - ted jsem upravil to co jsem napsal to nebylo na vás ale na vývojáře - všem se omlouvám že to vyznělo tak že to platí na vás
bush 28.4.2007 12:12 - č. 35
bush
hrdina napsal v č. 27:
"Call of duty 4 - vyjde někdy v létě a bude snad na PC V teto hře se dostanete do kůže 3 různých vojáků , zabojujete si v americké , brtiské a sovětské armádě "
hrdina napsal v č. 34:
"Debilové ( sorry ale jinak to nešlo ) Call of Duty 4 nebude z WW2 - podívejte se na www.gamepark.cz/Clanek.asp?idC=4255&idK=..."
To nadáváš sám sobě ? Jedinej, kdo tu psal o CoD 4 si byl ty, pokud se nemejlim hi, hi (jak by řek starej dobrej Sam Hawkins )..
hrdina 28.4.2007 12:08 - č. 34
hrdina Debilové - vývojáři ( sorry ale jinak to nešlo ) Call of Duty 4 nebude z WW2 - podívejte se na www.gamepark.cz/Clanek.asp?idC=4255&amp;idK=...
Worchester 28.4.2007 07:44 - č. 32
Worchester Pánové, ačkoliv hry několik let nehraju, tak občas zavzpomínám na hraní výborné strategie - Blitzkriegu. Znáte to někdo? Pomocí pěchoty, artilerie, tanků a letectva bojujete proti nepříteli. Nedávno se hovořilo i o české úpravě blitzkriegu na události v Československu z podzimu 1938 (nepřijmutí diktátu a rozpoutání války s Říší a Uhry), ale asi to nějak mezi vývojáři zapadlo do šuplíku....
hrdina 27.4.2007 20:24 - č. 31
hrdina
Krtek2 napsal v č. 30:
"A co Commandos? První hra z WW2 (a první vůbec), kterou jsem hrál tehdy před léty ještě u kamaráda...."
Ne první byl Wolfeinstain - ještě ten 1
Krtek2 27.4.2007 19:03 - č. 30
Krtek2 A co Commandos? První hra z WW2 (a první vůbec), kterou jsem hrál tehdy před léty ještě u kamaráda....
Honza M. 27.4.2007 17:07 - č. 28
Honza M.
tristan napsala v č. 17:
"Znáte nějaké hry,kde člověk má možnost hrát za Němce?"
Prakticky v každé strategii nebo simulátoru akorát střílečky za Němce se moc nenosí.
hrdina 27.4.2007 14:27 - č. 27
hrdina
Rixen napsal v č. 16:
"když tu vypisuješ ty hry tak možná bys mohl napsat všechny gry Medal of Honor a Call of Duty. může tu být i úplný nováček počítačových her. "
Call of Duty : Call of Duty , Call of Duty United Ofensive ( datadisk ) , Call of Duty 2 , Call of duty 3 ( jen na konzolích ), Call of duty 4 - vyjde někdy v létě a bude snad na PC
V teto hře se dostanete do kůže 3 různých vojáků , zabojujete si v americké , brtiské a sovětské armádě , proti němcum - v Medal of honor hrajete za Amíka a bojujete bud proti nacistum nebo Japoncum - všechni díly MoH vypisovat nebudu protože znam jen Alied Asault a Pacific Asault - ale vím že na konzolích jsou ještě další díly
Rixen 27.4.2007 13:55 - č. 26
Rixen
Hartmann napsal v č. 1:
"Panzer Elite "
Neznám. Co to je? Jezdí se tam v tanku???
dalibor 27.4.2007 12:38 - č. 25
Great naval battles I
čet.Hrad 27.4.2007 09:57 - č. 24
čet.Hrad
Hartmann napsal v č. 1:
"Strategie: Panzer General a spol."
Reklama?
spelter 27.4.2007 09:49 - č. 23
spelter
karaya1 napsal v č. 20:
"Pánové, jaká byla vaše první hra z WW2, co jste hráli?"
U mě taktéž Panzer General, občas si ho zahraju i teď.
Rixen 26.4.2007 21:29 - č. 22
Rixen
karaya1 napsal v č. 20:
"Pánové, jaká byla vaše první hra z WW2, co jste hráli? Musím se přiznat, že u mě to byl Allied General, a u toho jsem vlastně zůstal až dodnes. Posunovat vojáčky, rozčilovat se, že „jaktože mé Spity Mk.XIV dostaly od He 219, když by v reálu byl výsledek boje jiný“ a podobně... Jojo, kde je to mládí Na jistou dobu mě ještě chytli Steel Panthers: World at War, za tři dny jsem na jistém výjezdu protočil Call of Duty, ale Allied/Panzer General je prostě neskutečně hratelný pořád. A má to pár mega a nepotřebuje to nic silného. "
Má první hra byla Call of Duty, a ve stejný den (bylo to myslím hned na Vánoce) taky Return to Castle Wolfenstein.
hrdina 26.4.2007 19:23 - č. 21
hrdina
karaya1 napsal v č. 20:
"Pánové, jaká byla vaše první hra z WW2, co jste hráli? Musím se přiznat, že u mě to byl Allied General, a u toho jsem vlastně zůstal až dodnes. Posunovat vojáčky, rozčilovat se, že „jaktože mé Spity Mk.XIV dostaly od He 219, když by v reálu byl výsledek boje jiný“ a podobně... Jojo, kde je to mládí Na jistou dobu mě ještě chytli Steel Panthers: World at War, za tři dny jsem na jistém výjezdu protočil Call of Duty, ale Allied/Panzer General je prostě neskutečně hratelný pořád. A má to pár mega a nepotřebuje to nic silného. "
Přiznávám u mě Panzer General
karaya1 26.4.2007 17:30 - č. 20
karaya1 Pánové, jaká byla vaše první hra z WW2, co jste hráli? Musím se přiznat, že u mě to byl Allied General, a u toho jsem vlastně zůstal až dodnes. Posunovat vojáčky, rozčilovat se, že „jaktože mé Spity Mk.XIV dostaly od He 219, když by v reálu byl výsledek boje jiný“ a podobně... Jojo, kde je to mládí

Na jistou dobu mě ještě chytli Steel Panthers: World at War, za tři dny jsem na jistém výjezdu protočil Call of Duty, ale Allied/Panzer General je prostě neskutečně hratelný pořád. A má to pár mega a nepotřebuje to nic silného.
hrdina 26.4.2007 17:18 - č. 19
hrdina
tristan napsala v č. 17:
"Ahoj, jsem nováček v PC hrách.Znáte nějaké hry,kde člověk má možnost hrát za Němce?Vždy vidím,že můžu hrát za Amíky nebo Rusy proti Němcům."
Pokud máš rád strategie - Code name Panzers , Blitz Krieg 1 a 2 , Panzer Genaral - všechny dily
Simulátory - IL- 2 Sturmovnik a ještě další , podívej se na Game Park tam je ted pár recenzí o WW2
Rixen 26.4.2007 16:59 - č. 18
Rixen
tristan napsala v č. 17:
"Ahoj, jsem nováček v PC hrách.Znáte nějaké hry,kde člověk má možnost hrát za Němce?Vždy vidím,že můžu hrát za Amíky nebo Rusy proti Němcům."
Ve hře Battlefield 1942 si můžeš vybrat za jakou chceš hrát stranu. Pokud si vybereš Allies (tedy Spojenci) hraješ za Američany, Brity a Sověty. Pokud dáš Axis hraješ za Německo a Japonsko.
-Za každou stranu budeš bojovat Buď v Africe (Německo x Británie) - Operace Battleaxe, Gazala, Tobruk, El-Alamein
-Nebo v Tichomoří (Amerika x Japonsko) - Wake Island, Guadalcanal, Midway, Iwo Jima
- Východní fronta (SSSR x Německo) - Kursk, Stalingrad, Charkov, Berlín
- Západní fronta (USA x Německo) - Omaha Beach, pak bojuješ někde ve Francii, bohužel nevím kde, Operace Market Garden, Ardeny.
Ohledně zbraní si můžeš vybrat u každé strany 2 Tanky, 1 samohybné dělo, stíhací a bombardovací (u německa bitevní) letoun, obrněné auto, džípy atd.
Prostě co se týče možností výběru je to podle mě asi nejlepší hra ze DSV. Co se týče grafiky a hratelnosti je to horší.
tristan 26.4.2007 16:35 - č. 17
Ahoj, jsem nováček v PC hrách.Znáte nějaké hry,kde člověk má možnost hrát za Němce?Vždy vidím,že můžu hrát za Amíky nebo Rusy proti Němcům.
Rixen 26.4.2007 16:05 - č. 16
Rixen
Hartmann napsal v č. 1:
"Akční: Medal of Honor, Call of Duty"
když tu vypisuješ ty hry tak možná bys mohl napsat všechny gry Medal of Honor a Call of Duty. může tu být i úplný nováček počítačových her.
hrdina 26.4.2007 14:08 - č. 15
hrdina
Hartmann napsal v č. 10:
" MoH Pacific Asault - to není přesně ono. Můžeš tam najít pušku s bajonetem a s tou pak střílet nebo bodat, maj to japonci. Ale nepoužíval jsem jí, blbě se nabíjí :o)"
Majím jí i amíci - skoro ke konci hry
281-300 z 310
<< 12 13 14 15 16
Po