Hry o 2. světové válce

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
81-100 z 310
<< 2 3 4 5 6 7 8 >>
Po
ramasa 23.11.2008 13:53 - č. 255
ramasa
Ivan1 napsal v č. 253:
"To neviem, ale na tejto stránke sa to určite dozvieš. Mody, mapy, addony - lepší zdroj s novými Blitzvecami hádam ani neexistuje
jj moc dobrá stránka
Marseill 23.11.2008 12:17 - č. 254
Marseill Ivan1: Díky za radu, ale tuto stránku znám a je zrovna v anglictine, takže pro me (ovladam castecne jen nemcinu, u angliny znam jen pár slov ). Mě by spiš vyhovoval nejaky český návod A taky odtamtud nic nestahnu, nevim proč (pokazdy "Stranku nelze zobrazit").

No nic uz se odklanim od tema Potřeboval bych jen nějaký česky návod k těm editorům v Blitzkriegu
Marseill 23.11.2008 01:29 - č. 252
Marseill
ramasa napsal v č. 251:
"Mě se taky víc líbí Blitzkrieg1, ale výhrady mám k oboum. Hlavně co se týče vyváženosti tanků."
No, to má asi většinba lidí výhrady, ale je to 100x lepsi nez v nekterych jiných strategiích (company of heroes, atd.), kde do zadku PzIV střílejí protitanková děla a pomalu ubírají život až do finálního obrovského výbuchu(naprosto nesmyslného). A ještě co se týče nevyváženosti v Blitzkriegu 1, tak se nekde dají stáhnout opravny mody(větši realističnost, atd).

Neví nekdo jak se dají v Blitzkriegu vytvářet nové tanky a děla ?? (napověda je pro mě bohužel v angličtině a ja moc anglinu neovladam a pomoci překladače to nejde přečíst)
ramasa 22.11.2008 21:46 - č. 251
ramasa Honza M.: Tak ano, třeba cod4 už tyhle věci řeší trošku jinak...

Ivan1: Mě se taky víc líbí Blitzkrieg1, ale výhrady mám k oboum. Hlavně co se týče vyváženosti tanků.
Honza M. 22.11.2008 11:02 - č. 249
Honza M.
Marseill napsal v č. 248:
"No já hrál oboje a podle me je pro jendoho hrače lepši CoD1, ale když se hraje mulťak tak CoD2 jasne vede"
Multiplayer je taky to jediný, co na CoD táhne. Jinak lokace omezené, interakce s prostředím skoro nulová, veškerý pohyb nalajnovaný - člověk má pocit, že kouká na televizi jen si u toho občas vystřelí Ve srovnání třeba s Wolfensteinem neposkytuje ani 50% zábavy.
Marseill 21.11.2008 22:16 - č. 248
Marseill
watzke napsal v č. 235:
"Nejlepší hrou z WW2 je stejně CALL OF DUTY 2 (aspoň pro mě)."
ramasa napsal v č. 239:
"ja tedka hral call of duty 1 i s datadiskem a libi se mi to vice nez dvojka, ale to je vec nazoru"
No já hrál oboje a podle me je pro jendoho hrače lepši CoD1, ale když se hraje mulťak tak CoD2 jasne vede

Jinak teď celkem nic moc nehraju, až na toho Blitzkriega 1, Blitzkriega 2 si už kupovat nebudu, vzhledově mě odpuzuje a je velmi podobný všem tuctovým strategiím co jsou teď v 3D(zajímalo by me co se stalo, že se zanevřelo na 2D).
Marseill 21.11.2008 22:08 - č. 247
Marseill
ramasa napsal v č. 208:
"muze to byt spatne vypalne pokud mas kopii nebo to zkus reinstalnout...popripade to zkus nahrat u kamose a pokud se to nebude sekat jemu tak je problem v tvem kompu"
No, nakonec to byla chyba asi ovladače na procesor, takže stačilo stáhnout nějaky jiny z netu(konkretne:AMD_Processor_Driver_1320053.zip), takže problém vyřešen .

Neví zde někdo, jestli lze létat v IL-2 1946 v Pe-8 ?
čet.Hrad 9.11.2008 17:37 - č. 245
čet.Hrad
Ivan1 napsal v č. 241:
"Klobúk dolu. Niet čo dodať. Podobný príspevok tu chýbal už hodne dlhú dobu."
Ostatní to už vzdali a jen zpovzdálí sledují
bush 9.11.2008 16:49 - č. 244
bush Pokud výsledkem mého mentorování bude aspoň zlepšení pravopisu a vůbec celkové konstrukce věty (tj. používání velkých písmen na začátku a teček na konci věty), budu jen rád.
ramasa napsal v č. 243:
"tak to ti asi přivodím infarkt, protože mám za sebou gympl a teď jsem na vysoké snad jen pro tve uklidnění nic s češtinou, spíše čísla a programy"
Naštěstí nejsem ve vysokém věku a těším se - zatím - dobrému zdraví, čili infarkt nemám, ale hodně mě to překvapilo. Chápu, že se nebudeš živit psaním, nicméně to ještě neznamená, že by ses neměl umět písemně vyjadřovat ve skutečně českém jazyce. Sám nadělám při psaní víc chyb než spoustu jiných, avšak mám pocit či spíše iluzi, že se snažím zlepšit.

Ale to celé neplatilo jen pro Tebe, nýbrž i pro další přispívající..
ramasa 9.11.2008 16:07 - č. 243
ramasa
bush napsal v č. 240:
" ramasa: Ještě mě tak u údaje o Tvém věku napadá, kam že jsi to chodil na základní, střední a nedej bože i vyšší či dokonce vysokou školu?"
tak to ti asi přivodím infarkt, protože mám za sebou gympl a teď jsem na vysoké
snad jen pro tve uklidnění nic s češtinou, spíše čísla a programy
ramasa 9.11.2008 16:02 - č. 242
ramasa
bush napsal v č. 240:
"Obávám se, že lepší činností než konzumovat takovéhle broskvové hry, by bylo otevřít a přečíst aspoň jednu knihu o daném období pojednávající. Nejen, že by tím to mělo účinek pravopisný, ale též samovzdělávací.. "
já jen konstatoval možnosti té hry, pokud vím netvrdil jsem, že to tak bylo a v příspěvku č. 231 dokonce upozorňuju na nepřesnosti, ja tu hru beru pouze jako zábavu...
nechci tvrdit, že jsem o tom období přečetl hodně, ale za zmínku stojí poslední kniha od pana Šrámka(Ve stínu Mnichova), kterou jsem tři dny zpátky přečetl a mám o pár dalších...
pravopis a slovosled uznávám, že není nejlepší, ale ten se pokusím zlepšit
bush 9.11.2008 12:18 - č. 240
bush 1.) Prosil bych debatující (a to nejen v tomto fóru), aby dodržovali - či se o to alespoň viditelně snažili - základní pravidla českého pravopisu. Jejich příspěvky pak budou srozumitelné běžným uživatelům fóra, kteří nevládnou znalostí jazyku kmene Hatlaman.

2.) Co má proboha znamenat následující "formulace":
ramasa napsal v č. 238:
"docela zajimave me prijde hrat za rcs od r.36 a ve volbach zvolit tusim to je pravice a tim se ti zmeni zrizeni z demokraciie na dedicne autokraticke, pak vybusis madary a rakusany, jenze to nemecko proste nejde udrzet ani takhle..."
Tím chceš naznačit, že ve zmíněné hře dojde po r. 1936 v ČSR k dalším parlamentním volbám, při kterých zvolíš jakousi českou/československou pravicovou politickou formaci, jež přemění demokratický režim v autokracii?


Obávám se, že lepší činností než konzumovat takovéhle broskvové hry, by bylo otevřít a přečíst aspoň jednu knihu o daném období pojednávající. Nejen, že by tím to mělo účinek pravopisný, ale též samovzdělávací..


ramasa: Ještě mě tak u údaje o Tvém věku napadá, kam že jsi to chodil na základní, střední a nedej bože i vyšší či dokonce vysokou školu?
ramasa 9.11.2008 11:43 - č. 239
ramasa
watzke napsal v č. 235:
"Nejlepší hrou z WW2 je stejně CALL OF DUTY 2 (aspoň pro mě)."
ja tedka hral call of duty 1 i s datadiskem a libi se mi to vice nez dvojka, ale to je vec nazoru
ramasa 9.11.2008 11:42 - č. 238
ramasa
Tarpanus napsal v č. 236:
"celkem zajímavý je u mnichova zvolit třetí možnost a to spojenectví s Německem (samozřejmě předtím obsadit Rakousko a Maďarsko) a bojovat proti spojencům. "
taky good ale proti tomu mam psychickou barieru :-D, docela zajimave me prijde hrat za rcs od r.36 a ve volbach zvolit tusim to je pravice a tim se ti zmeni zrizeni z demokraciie na dedicne autokraticke, pak vybusis madary a rakusany, jenze to nemecko proste nejde udrzet ani takhle...
Zeman 8.11.2008 20:16 - č. 237
Zeman a co Medal of Honor Pacific Assault? Dost dobrý hráli už to někdo.
Tarpanus 8.11.2008 20:07 - č. 236
ramasa napsal v č. 233:
"jo jinak pokud se rozhodnes odmitnout mnichov a bojovat nespolehej na to ze nekdo hne zadkem, v diplomacii prevezmi veleni nad armadou francie a vzhuru na nemecko , ja ted valim za csr a mam pod hakem pul nemecka rakousko madarsko a italii tak si jen tak hraju :-D"
celkem zajímavý je u mnichova zvolit třetí možnost a to spojenectví s Německem (samozřejmě předtím obsadit Rakousko a Maďarsko) a bojovat proti spojencům.
samozřejmě těch možností je mnoho, užil jsem si HOI2 mnoho zábavy, doporučuju
watzke 8.11.2008 19:50 - č. 235
Nejlepší hrou z WW2 je stejně CALL OF DUTY 2 (aspoň pro mě).
SErgei 3.11.2008 21:19 - č. 234
SErgei ramas: tak to sou užitečný rady, to schválně zkusim a snad se do toho dostanu...
ramasa 2.11.2008 21:53 - č. 233
ramasa
SErgei napsal v č. 232:
"hrozně složitý"
toho se neboj das dve tri hry a jsi v tom, urco projed tutorial, akorat ja kdyz ho hral a je tam myslim boj tak mas dobyvat cast polska a me to nikdy neslo nevim proc jestli nejaky bug ale proste me ten tutorial nesel dokoncit :-D, jinak doporucuji na valku zpomalit cas at stihas reagovat, jo jinak kdyz si vybiras scenar a das od tricateho sesteho tak se ti zobrazi vlajecky statu za ktere lze hrat ale nejsou tam vsechny treba ceskoslovensko, staci kliknout na nakou vlajku a muzes ten stat prohodit takze muzes za cechoslovaky hrat uz i od tricatehosesteho, ja to nevedel... jo jinak pokud se rozhodnes odmitnout mnichov a bojovat nespolehej na to ze nekdo hne zadkem, v diplomacii prevezmi veleni nad armadou francie a vzhuru na nemecko , ja ted valim za csr a mam pod hakem pul nemecka rakousko madarsko a italii tak si jen tak hraju :-D
SErgei 2.11.2008 20:52 - č. 232
SErgei
ramasa napsal v č. 231:
"tak zklamán si myslím, že nebudeš. Mně se to docela líbilo, samozřejmě určité výhrady vůči historické správnosti mohou být, ale for fun je to dobrá hra "
no co sem na to tak koukal tak se mě to zdá hrozně složitý asi se na to budu muset víc pustit
81-100 z 310
<< 2 3 4 5 6 7 8 >>
Po