Stíhače tanků, samohybná děla…

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte

Nalezené příspěvky

ja_62 28.7.2008 18:01 - č. 1252
ja_62
croisier napsal v č. 1251:
"Tento poznatek vychází ze spatření modelů od Academy nebo z reálné studie kolik vozů na frontě bylo takto vybaveno?"
Tento poznatek otto carius získal zde [téma č. 259 - přísp. č. 920].

Proč svou citaci jako takovou zřetelně neoznačil, jakož i důvod proč touto informací vůbec zničehonic přispěl do diskuse, mi není znám.


DuGalle zde nebyl od 27. června 2005, čehož někteří diskutující litují víc než jiní, (já osobně mám pocit, že diskuse o obrněné technice tady za jeho absence značně ztratily na úrovni) takže asi nelze očekávat jeho reakci.
croisier napsal v č. 1251:
"Tento poznatek vychází ze spatření modelů od Academy nebo z reálné studie kolik vozů na frontě bylo takto vybaveno? Kolik fotek M10 / M36 jsi viděl a na kolika z nich byly takto upravené střechy?"
Nicméně v rámci své občasné až sebevražedné tendence k obhajobě nepřítomných kolegů bych poukázal na to, že ačkoliv zdroj DuGalleho informací mi není znám, interpretoval bych jeho příspěvek č. 290 tak, že se v něm vůbec nevyjadřuje k tomu, jaké procento M10 / M36 bylo těmito střechami vybaveno, pouze k tomu, že se u nich v roce 1945 ta střecha objevuje.