Graf Zeppelin a jiné letadlové lodě

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
681-687 z 687
<< 32 33 34 35
Po
Jossif 14.11.2003 21:02 - č. 7
michal: ono to mali byť hlavnél lietadlá Gé Zetka.
michal 14.11.2003 20:58 - č. 6
michal Jossif:to je pravda to mě nenapadlo,ale myslim,že by pro němce,jejihž enigma byla rozluštěna,bylo dost těžký udělat masivní námořní úder letadlovek a ponorek,aniž by je nepřítel čekal s flotilou,taky je dost pochybný to jestli by štuky byli schopný fungovat jako ponorky,ono Štuka neni nijak obratná a AA zbraně-no nevim.
taky taková otazka:opravdu nevim:dokáže vůbec štuka vzlítnout z letadlovky jako Graff Z?
Jossif 14.11.2003 20:51 - č. 5
nemetko: úplná pravda

michal: no, keby ich mali toľko ako Briti, dala by sa nasadiť v Atlantiku - Stuky vs. konvoje a v Stredomori.
michal 14.11.2003 20:47 - č. 4
michal Německá letadlovka je blbost,jak by ji německo mohlo použít,měli němci nějáký bojiště kam by mohli letadlovkou prodloužit operační rádius letadel,tak že by síla jediný letadlovky,měla nějaký význam?Nemetko:souhlas.
nemetko 14.11.2003 20:33 - č. 3
nemetko ja osobne vidim Graff Zeppelin ako monstrum ktore by dopadlo velmi ale velmi podobne Bismarcku alebo Tirpitzu. Spojenci by v nej videli hrozbu a zacali by umornu polovacku na jednu nemecku lietadlovku, ktorej strategicky vyznam by bol pre nemcov zanedbatelny vzhladom na to, ze luftwafe a krigesmarine nespolupracovali, jedna lietadlovka nie je az tak velka bojova sila, a nadvlada spojencov (hlavne britov) na mori bola dost velka aby ju vzdy vystopovali. A nezabudajme, ze na nasadenie lietadlovky je najlepsie pouzit zvaz lodi ktore ju podporuju a ochranuju, co by sustredilo nemecke namorne sily na jedno miesto a briti by boli proti nim schopny stiahnut aj flotilu zo stredomoria len aby mali prevahu a znicili ju (viz operacia proti Bismarkovi etc etc)
Jossif 13.11.2003 21:31 - č. 2
Podľa mňa, aj keby ju dostavali by im nepomohla. Kriegsmarine vs. Royal Navy a US Navy aj s Graff Zeppelinom nemá šancu. SOm toho názoru, že by im tá loď vôbec nepomohla.
nemetko 13.11.2003 20:49 - č. 1
nemetko Vsimol som si ze v ankete sa drviva vacsina ludi vyjadruje, ze by mala byt dostavana, co vas vedie k takemuto zaveru?
681-687 z 687
<< 32 33 34 35
Po