Sudetoněmecká otázka, odsun sudetských Němců

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte

Nalezené příspěvky

ja_62 27.10.2009 16:53 - č. 3371
ja_62
pasik napsal v č. 3364:
"Když se ale opíráš o tu historii, tak já marně hledám na mapě ČR tu Moravu a Slezsko."
pasik napsal v č. 3364:
" K tomu není, co dodat, historické hledisko používáš jen tam, kde se to hodí :("
Jak už jsem snad i tobě srozumitelně vysvětlil (viz příspěvek č. 3370) a ilustroval, území Moravy a Slezska může průměrně inteligentní a vzdělaný jedinec na mapě ČR bez větších problémů najít, ten kdo není alespoň průměrně inteligentní tak se k tomu může progooglovat; a ti vzdělanější z nás si dokonce vybaví i spojení "My občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku" z Preambule Ústavy.

O nutnosti trvat na historickém územním uspořádání a správním členění jako podmínce platnosti historických nároků bys přesvědčil možná tak nanejvýš doc. Chocholouška - jenomže ti mohu prozradit, že jeho souhlas s tebou by nebyl úplně upřímný, nýbrž diktovaný terapeutickými ohledy.

Takže tvoje snaha podsunout mi nějakou nekonsistenci anebo selektivnost aplikace historického hlediska je sice dojemná, ale od samého počátku zcela podminovaná limity tvých znalostí a duševních schopností - možná bys přesvědčil kupičku slizu, ale žádná složitější organická hmota tvé stanovisko k obsahu historického státního práva sdílet nebude.