Modelářství - figurky, technika, RC

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
2841-2860 z 2891
<< 140 141 142 143 144 145 >>
Po
Johnik 13.6.2003 20:14 - č. 72
Robo: Foto nemám a eště musim dodělat patinu. Za tu cenu je to fakt pohodicka a taky sem ho postavil zavřenej, protože třeba ten poklop s tou mříží zevnitř nevypadá dobře a ten interiér je prázdnej, ale nahoře je ten kanon, kterej to docela maskuje. Zvenčí parádička. Lepty sem napoužil, ani nevim jestli něco existuje, ale asi by byly dražší než celej model a podle mě to ani nemá cenu. Je to trochu lepší průměr, ale zablácení zakryje ledacos. Lepty a další doplnky používám spíš na ty dražší a novější modely, na ty starší a levnější to většinou snad ani nemá cenu.
Johnik 12.6.2003 09:15 - č. 70
SdKfz 222 - Tamiya - hotovo. No, model po drobnym začištění jakžtakž, interiér nic moc, figurka ujde, celkovej dojem z hotovýho modelu velice překvapivě dobrej. Mám chuť ho udělat znova v africký kamufláži. Jinak sem konečně sehnal Pz 38(t) od Italeri a hned se do něj pustim, vypadá taky parádně a je tam i možnost čs kamufláže. Inu, zlatý český ručičky.
Johnik 9.6.2003 09:03 - č. 67
mato: tak to je možný, já mám jenom katalog 2002 a tam a ani na internetu neni. Ale jinak dík.

Jinak musim pochválit Tamyii za Tigera II a set s výměnou motoru, všecko tak krásně sedí a vypadá to nádherně...

Jinak už někdo stavěl Tamyiácký Famo???
mato 13.4.2003 19:23 - č. 58
mato To Kelby:No tak to máš pravdu.Len kôli tým dvom som po otvorení škatuli nevihodil celú stavebnicu do koša.Ale ak ti záleži na takom vzhľade(fúzy šatky) nie je problém.Zober normálneho vojaka a z vaty mu urob fúzy aké potrbuješ.
Kelby 8.4.2003 15:30 - č. 57
Mato: ale kde seženu ty nádherný arabáše???
Ty by mi stačili...
mato 8.4.2003 15:20 - č. 56
mato To robo:Ja tiež nič ine ako fricov nerobím.Staviam večšinou dragon ale aj posledná tamyia sa už dá kúpiť v dobrej kvalite.Neskoré obdobie je zaujimavejšie lebo sa vyskytovalo viac vzorou ako len poľna šedá(nepripomina ti viac zelenú?)

To Kelby:Na ten jeep sa vykašli.Strašne zlá kvalita.Treba celú vybavu zahodiť a vyrobiť novú.
Kelby 7.4.2003 14:13 - č. 55
Sháním kit Tamiya 1/35, No 33 : Special Air Service Jeep.
Už dlouho jsem ho v obchodě neviděl. Poradí mi někdo?
Dík
Robo 6.4.2003 13:18 - č. 54
to mato - ake figurky, ja len nemecke, eh teda az na Arnhem, kde su moji oblubenci Red Devils /mam spravenych tych od DML/. Inak len a len Nemci a neskorsie obdobie. A ty?
mato 5.4.2003 21:38 - č. 52
mato To Scott:Šraci to robia myslím ten zimerit dvojzloškovým tmelom ale mňe sa tiež osvečil tmel od revellu.Nie je problém.ja som mal panthera hotového ani nie za poludnie.



Ps:Robí tu niekto figurky 1:35?
Kelby 3.3.2003 11:50 - č. 51
Kdo se chcete pokochat, doporučuji stránku: www.dioramafile.com/gallery.htm
čau
Kelby 12.2.2003 11:15 - č. 50
to Samotaar. Píšeš o www.okupant.cz. Taky jsem od něj objednával, ale nemám s nimi dobré zkušenosti. Objednával jsem asi 5 modelů. Přišel jeden. V balíku jen model, žádný dopis,žádné vysvětlení, prostě nic. Po půl roce přišel další. Nepřipadá mi to moc slušné jednání. Nevím, jestli mi vůbec někdy dojde vše,co mám objednané.
Kelby 12.2.2003 11:04 - č. 49
Tak pánové, zkusil jsem odstranit starý nátěr a píšu mé postřehy: Model byl nastříkaný syntetikou (Humbrol). Celý jsem ho natřel brzdovou kapalinou. Druhý den byly po celém povrchu puchýře barvy, které šly krásně seškrábnout párátkem. Místa, kde se barva neodlupovala,jsem natřel ještě jednou. Asi po dvou dnech jsem celý povrch bez problémů odloupnul a "oškrábal". Zbytky v rozích apod. šly odstranit starým zubním kartáčkem. (přitom jsem samozřejmě ulomil nějakou tu anténu,světlomet,nebo úchyt)Celý model jsem umyl ve vodě se saponátem a teď schne. Plast je nepoškozený, odloupla se opravdu jen barva a šlo to skoro samo.
Scott 11.2.2003 12:19 - č. 48
To Kelby: Aj liehovky aj syntetiku som daval dole normalnym technickym liehom. Ide to. Pri syntetikach sa ale dost nadres, pretoze vlastne nater davas dole trenim a tym, ze ho rozmocis liehom. Ak budes trpezlivy, syntetika sa bude po chvily odlupovat po vacsich kuskoch. Skusal som aj luh, ale ten po dlhsom case lepta aj plast, teda nie moc, ale na detailoch to videt. Lieh absolutne neskodi plastom. Mam na vas jednu otazocku, ako robite Zimmeritt. Ja som skusal tmel { Hummbrol } ale ten sa dal tvarovat az po dlhsom case, ktory sa nie vzdy dal odhadnut.

Erskine 4.2.2003 19:55 - č. 46
To Kelby: záležet bude patrně na použití barev na modelu. O brzdovce jsem slyšel, ale zatím jsem to nezkoušel. Prý by se dal použít i louh v nějakém rendlíku a do něj model postavit na noc, ale to prý rozloží i lepidlo, takže ráno vyndáš jednotlivé kousky a můžeš barvit a lepit znovu. To by se mohlo hodit, pokud získáme třeba postavený model a chceme ho sami postavit a doplnit líp. Jinak pokud jde pouze o nátěr, většinou se mi povedlo ho umýt ředidlem na původní barvu, ale je to rasovina a nejde to na všechny barvy. Zatím jsem takto očistil jen pár kousků natřených Humbrolkami a Agamou, jinak nevím.
Kelby 4.2.2003 10:44 - č. 45
Ví někdo jak je možné odstranit starý nátěr? Slyšel jsem o natření celého modelu brzdovou kapalinou, ale ještě jsem to nezkoušel. Pokud ta brzdovka funguje, co je potřeba dělat s modelem dále?
Dík za radu.
Samotaar 11.12.2002 19:12 - č. 42
teďka sem našel docela fakt dobrej krám www.modelimex.cz bohužel ale je to v angličtině a za fakt nehorázný ceny, ale jinak tam maj zboží, co nikde jinde neseženeš !!!!!!!!!!!!
Samotaar 11.12.2002 18:30 - č. 41
právě na www.mpmshop.cz sem sehnal ten Tupolev SB-2 (dokonce i s našima vodotiskama :)) )
čet.Hrad 8.12.2002 19:42 - č. 40
čet.Hrad www.mpmshop.cz/ právě surfuju a objednávám a www.plusmodel.cz/produkce_cz.php?sort=
Samotaar 8.12.2002 19:30 - č. 39
Jo a nevíte o nějakým dobrým a PŘEHLEDNÝM internetovým obchodě s modelama ?? Já sem zatim našel jen www.okupant.cz
Samotaar 8.12.2002 19:23 - č. 38
No jo, ale resin to máš jeden modýlek v dvaasedumdesátině třeba za sedum kilek !!!! V rezinu toho je opravdu dost, ale to bych musel na zahradě těžit zlato !! Snažimse zachytit jen naši armádu a jestli se mi to povede, tak chci zkusit vedle toho armádu německou v té době (Panzery I a II, staré dvojplošníky AR-68, He-51, první verze stodevítek ...)
2841-2860 z 2891
<< 140 141 142 143 144 145 >>
Po