Průzkumná letadla

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
41-60 z 239
<< 1 2 3 4 5 6 >>
Po
Moby 1.12.2007 20:39 - č. 258
Moby
Algernon napsal v č. 227:
"Ale můžeš. "
Fajn.
Algernon napsal v č. 227:
"Jen že se můj neztotožňuje s tím, ehm, zvláštním, byť i leckde napsaným, spojujícím Mosquito s požadavky P.13/36."


šak to taky dělám vychytrale a netrvrdím že z nich Mossie pochází přímo
Moby napsal v č. 220:
"Bych to bral jako dobrý se zmínit, že už byly nějaký specifikace, (pokus o naplnění třeba ukázal kudy cesta nevede:o)), a není tak od věci se o nich zmínit."
YAMATO 26.11.2007 22:14 - č. 256
YAMATO Algy, já to vzdávám...kdo nechce pochopit...ále, nic, dobrou.

Výkony si strč za klobouk, Halifax se v přístupu od Heyforda moc nelišil...no, nezapomeň tu další vtipnou reakci okořenit co největším počtem
YAMATO 26.11.2007 21:54 - č. 254
YAMATO Algy, Algy, Algy...když po 251 opět opakuješ nesmysly o konzervativních Britech, tak už fakt nevím proč reagovat. Nebo pro koho to je vlastně určeno?

Revoluční...přijít s něčím novým, respektive to hlavně uskutečnit. Ptám se...kolik bombardérů před Mosquitem bylo schopno se ubránit i nejvýkonnějším stíhačům jen svými výkony? A to po dobu několika let?

Byly snad stroje vzniklé podle P.13/36 najak zvláště odlišné od předchozích? Jistě, byly dejme tomu výkonnější atd., ale v principu to byla stále ta stejná šablona...
YAMATO 26.11.2007 20:38 - č. 251
YAMATO Algy, ty to pěkně překrucuješ...a na to hrát nebudu

Konzervativní Britové? No nevím, ode mne snad toto nepadlo? To je opravdu, ale opravdu falešná hra. A zrovna když se hádáme (no to snad ještě né ) o britském Mosquitu, mnou možná až nekriticky obdivovaném...nebo když oba považujeme britský Meteor za lepší než byl Williho zázrak...nebo britský Spitfire, dle mého jedna z nejlepších konstrukcí WW2...nemluvě o britském Centurionu či britské Cambeře...britském Vulcanu a britském Victoru...a britském Chieftainu...a asi nemusím pokračovat...né, já si fakt nemyslím, že by zrovna v technice byli britové nějak konzervativní, pokud to budeme brát jako zkostnatělí...ale jejich konzervatismus v tom pozitivním smyslu jim možná pomáhal mařit různé nesmysly (aspoň velkou část), které jinde byly uskutečňovány se zcela vážnou tváří...i když vymyslet třeba takový těžký střemhlavý bombardér, to chce zas hodně velký kus fantasie
YAMATO 26.11.2007 17:17 - č. 249
YAMATO A jó ...no dobře, přiznávám se.
guano 26.11.2007 16:58 - č. 248
guano Stačí trochu zagooglovat, a hle - sám jsi to přiznal...
www.palba.cz/viewtopic.php?p=36059
YAMATO 26.11.2007 16:52 - č. 247
YAMATO Jak víš o článku? Kdo mluvil? Chci jména, data!

Zdroje mám dobré, jen některé "detaily" jaksi nejsou k mání...to nejpřesnější, co jsem zatím zjistil, je PR.I (ale obecně to platí i pro následující): používaly se převážně kamery F.24, F.52 a K-17 v kombinacích podle potřeby, nejčastěji tři vertikální a jedna šikmá.

Sloty...našel jsem zmínku o slotech HP (?), které měl mít W4050, ale ukázaly se být zbytečné a byly odstraněny.
guano 26.11.2007 16:31 - č. 246
guano No, pouštět se bez kvalitní literatury do článku o takovém letadle jako je Mossie, zavání přinejmenším blamáží...
YAMATO 26.11.2007 15:13 - č. 245
YAMATO
guano napsal v č. 243:
"Každá PR verze to měla trochu jinak - je to poměrně obsáhlá tématika, doporučuji nějakou kvalitní literaturu."
No kdybych měl kvalitní literaturu, tak se tady nehádám s Algym, že jo

Algernon napsal v č. 242:
"V čem vlastně nebylo AM radikální..?"
V čem bylo? Pod radikálním si představuju právě něco jako Mosquito, úplně novou cestu. Požadavky pro P.13/36 považuji za náročné, ale radikální ani omylem. Byly to prostě jen další, o něco výkonnější bombarďáky, evoluce, konzervativní přístup. Mosquito byla revoluce. Stejně tak jako třeba Me 262. Akorát že DH se to hned napoprvé povedlo, kdežto Williho zázrak...no však víš, co si o něm myslím...a taky myslím, že u něj se moc v názoru lišit nebudem

Algernon napsal v č. 242:
"…čili DH nic nevyráběl, nic nevyvíjel, nic neprojektoval… "
To je sice pěkný, ale co mimo Mosquita (a Tiger Motha, dobře, no) měli ve výrobě?
karaya1 26.11.2007 13:33 - č. 244
karaya1
YAMATO napsal v č. 241:
"Jaký jiný důležitý bojový stroj dh za války vyráběl? Jistě, na konci měl připraveny hned dva trumfy, ale na konci třicátých let?"
Když pomineme krasavce jako D.H.91 Albatros nebo D.H.95 Flamingo, tak bys neměl zapomínat třeba na D.H.82A Tiger Moth. Ano, není bojový, ale to jeho zásluhy nijak nesnižuje.
guano 26.11.2007 13:15 - č. 243
guano YAMATO (211):
Nemáte někdo přesnější popis typů a rozmístění kamer v průzkumných Mosquitech? Z těch popisů, co jsem tak různě nalezl, nejsem dvakrát moudrý...
Každá PR verze to měla trochu jinak - je to poměrně obsáhlá tématika, doporučuji nějakou kvalitní literaturu.
YAMATO 26.11.2007 12:23 - č. 241
YAMATO V čem tedy co? Asi by to chtělo si ujasnit, co si představujeme pod slovy jako konzervativn či revoluční...

Jaký jiný důležitý bojový stroj dh za války vyráběl? Jistě, na konci měl připraveny hned dva trumfy, ale na konci třicátých let?
YAMATO 26.11.2007 04:35 - č. 239
YAMATO ...požadavky sice byly vcelku vysoké, ale ne radikální.

No a co by DH dodával, neuspět nakonec s Mosquitem, he?

Koukám, že máš zase šťouravou...OK, třeba jsem si z tvého pohledu naběhl, ale stejně už na tento typ debat asi nějak nejsem...
YAMATO 25.11.2007 22:20 - č. 237
YAMATO Albemarle ...no někdo na to šel chytře a dařilo se mu a někomu to holt nezapálilo...

Jj, tradice...a právě konzervativní požadavky v P.13/36 mohly být tím dalším impulsem...

Mimochodem, neměli u DH hodně velkou motivaci se prosadit už pro hrozbu, že se stanou druhořadou firmou pro dodávky jiným?
YAMATO 25.11.2007 21:52 - č. 235
YAMATO
Algernon napsal v č. 233:
"Vzhledem k minimální (až nulové) reakci již na první dotaz soudím, že ani opakované urgence nepřinesou více, než dotaz z příspěvku 211… (Alespoň hádám, že kdyby „někdo-něco-alespoň-málo“ věděl, tak by se ozval „více-či-méně-hned“.)"
Ehe, moc dobře oba víme, jak se nejen zde občas lidi kočkují ...čili žádná reakce nemusí vůbec nic znamenat.
YAMATO 25.11.2007 21:51 - č. 234
YAMATO Proč je vůbec stále řeč o P.13/36, když DH.98 bylo určeno (podle toho, co vím tedy) pro B.18/38?

P.13/36 lze brát jako to první postrčení, impuls k přemýšlení...
YAMATO 25.11.2007 21:17 - č. 232
YAMATO Kdybych byl Mosquitolog, tak bych se asi neptal ani na ty sloty, kamery atd., co myslíš? Ostatně zbytečně...

Nicméně cestovní rychlost mám pro starší verse kolem 550 km/h. Ale jak píšu...nejsem v tomto zrovna mnohovědoucí...
YAMATO 25.11.2007 21:07 - č. 230
YAMATO Však píšu relativně. Oproti Mosquito to bylo slabé, ne? Jiná třída byl určitě...hlavně v přístupu. Neberu ho jako stroj pro P.13/36, ale jako o ukázku nové cesty. A na rozdíl od jistých německých zázraků hned napoprvé extra pocedené...

Sloty? Víte to někdo?
YAMATO 25.11.2007 20:52 - č. 228
YAMATO A nemohlo to být tak, že P.13/36, vlastně nijak náročné (relativně) požadavky, přivedly přemýšlivé konstruktéry DH k myšlence jít na věc úplně jinak?

A co ty sloty?
Moby 25.11.2007 20:42 - č. 225
Moby No dobře možná nebylo zas tak worldwide use, fakt.
41-60 z 239
<< 1 2 3 4 5 6 >>
Po