Vtipy a fóry z války (přispívat jen nové vtipy)

  • Je možné zadat více jmen oddělených čárkou, nebo jen jejich části
Pro přidání nového příspěvku se přihlašte
461-480 z 497
<< 21 22 23 24 25
Po
Honza M. 16.12.2002 10:15 - č. 37
Honza M. 15.březen ..., Němci vjíždějí do Prahy.
Jedno auto přibrzdí a oficír se ptá přihlížejícího: "Bitte, kudy na Hradschin?"
Čech jen mávne rukou ke skupince hajlujících Sudeťáků: "To se optejte támhle těch - ti sou tu prej už tisíc let..."
Hartmann 16.12.2002 01:17 - č. 36
Hartmann Rusáci postaví na pláni kulometné hnízdo a dají do něj vojáka na hlídání.
Za tři dny přijdou, hnízdo v troskách a voják nikde. Ale od hnízda vedou cik-cak stopy, tak po nich jdou a na konci najdou vojáka. Hubu celou od krve, zuby vyražený, celej zkroucenej, ale živej.
"Co se stalo?" ptaji se ho.
"No přiletěl Němec se Štukou a začal na mě útočit. Já po něm pálil co to šlo, on hodil bombu, já viděl že to jde přesně na mě tak jsem zdrhnul z hnízda. Hnízdo na sračky, ale mě se nic nestalo. On na mě začal dělat nálety tam a zpátky, střílel z kulometu jak o život, ale já kličkoval a ani jednou mě netrefil. Pak mu došly náboje."
"No dobře, ale z čeho seš teda tak dobitej?"
"No von pak přistál támhle na té louce, došel ke mě a rozflákal mi držku !!!!"
Hartmann 16.12.2002 01:12 - č. 35
Hartmann Za druhé světové války přijde německý voják ke svému veliteli a říká mu:
"Herr Oberstumfuhrer, já bych chtěl nějaké vyznamenání, neboť se mi před chvílí podařilo zastřelit 30 Sovětských Střelců."
"Ja, das ist gut. To si fakt zaslouží pochvalu, ale pověz mi, jak jsi poznal, že to byli právě Sovětští Střelci?"
"No, měli na přilbách napsáno SS!"
Hartmann 16.12.2002 01:10 - č. 34
Hartmann Na velkém vojenském cvičení jede poručík džípem po bahnité polní cestě a v jedné zatáčce vidí jiný vojenský džíp důkladně zapadlý v bahně.
Zastaví, zasalutuje plukovníkovi a říká:
"Pane plukovníku, váš džíp zapadl?"
Zrudlý plukovník za volantem se zarazí, pak vyskočí z džípu, jde k poručíkovi, podá mu klíčky a suše praví:
"Váš."
Honza M. 18.11.2002 10:47 - č. 33
Honza M. -Víte, jak Berlíňané četli zkratku L.S.R. (protiletecký kryt).
??
- "Lerne schnell russisch!" (uč se rychle rusky)
Honza 18.11.2002 09:03 - č. 32
Honza Tenhle údajně pochází od Afrikakorps:
Kolik rychlostí má italský tank?
???
Šest, jednu vpřed a pět vzad.
Dzin 16.11.2002 22:44 - č. 31
Dzin Stara zidovka vyhraje ve sportce. Prijedou za ni z televize a ptaji se:"Babicko, co s vyhrou podniknete?"
"Inu, koupim si domecek, pak nejake auticko a postavim pomnicek Hitlerovi"
"Ale babicko, proc Hitlerovi, vzdyt to utrpeni co zpusobil vasemu lidu!!!"
Babicka se podiva na sve tetovani z koncentraku a prohodi:"No jo, ale ty cisla vysli!"
Hartmann 15.11.2002 03:05 - č. 30
Hartmann Dva veteráni, kteří bojovali proti sobě, se sešli v Dukelském průsmyku v místech nelítostných bojů.
"Je to smutné," pokyvuje hlavou ten z východu.
"Proč? Zvítězili jste a došli jste až do Prahy"
"Já ovšem mluvím o tom, že vy, jako poražený, jste sem přijel v mercedesu a já jako vítěz, jsem přišel pěšky!"
Honza M. 14.11.2002 17:44 - č. 29
Honza M. -TV reportér: "Babičko, vy prý jste za války pomáhala partyzánům?"
-Babka: "No pravda že."
-TV reportér: "A jak jste jim pomáhala?"
-Babka: "Davala som im vajcia, mlieko aj jaternice, keď boli. Niekedy zostali cez noc..."
-TV reportér: "A dávala jste jim to všechno dobrovolně, nebo vám to, jak se dneska říká, ukradli?"
-Babka: "A prečo by mali kradnúť?! Vždy všetko zaplatili a povedali 'Danke schön, Mutti'!"
čet.Hrad 14.11.2002 16:32 - č. 28
čet.Hrad "Můj děda byl za války elektrikářem", chlubí se Pepíček ve škole.
"A jak jsi to poznal?"
"Měl na helmě dva blesky."
princEugen 14.11.2002 16:32 - č. 27
princEugen vite kdy komunisti mluvili naposledy pravdu?...na Gestapu
HARM 14.11.2002 16:18 - č. 26
HITLEROVE TAJNÉ ZBRANE.
V1: 12 percent železa, 8 percent výbušnín, 80 percent propagandy
V2: pilot bez lietadla
V3: lietadlo bez pilota
V4: divízia bez mužstva
V10: dlhá tyč s bielou zástavou na konci
V60: šesťdesiatroční dobrovoľníci
NAJTAJNEJŠIA: fuhrer vláka všetkých nepriateľov Ríše do Berlína a tam umrú hladom
Hartmann 13.11.2002 20:13 - č. 25
Hartmann "Můj děda se při bojích o Dukelský průsmyk strašně nadřel," říká spolužákům Jirka na hodině dějepisu.
"A víš, Jiříčku," ptá se paní učitelka, "u které zbraně sloužil?"
"On žádnou zbraň, soudružko učitelko, neměl, on byl hrobníkem."
Honza M. 13.11.2002 17:31 - č. 24
Honza M. Na oslavách 40. výročí SNP:
- První Pamětník: "...a když se blížil německý Tigr a naše postavení na kopci bylo beznadějné, tu jeden soudruh vzal brašnu s granáty a se zvoláním 'ZA STRANU A ZA LIDI !!', se vrhl ze skály přímo na tank..."

- Druhý Pamětník: "Promiň soudruhu, ale já jsem u toho byl a pamatuji si to jinak - ten člověk tehdy zařval: 'ZASRANÝ NÁLEDÍ !!'.
k.marik 12.11.2002 23:37 - č. 23
pozdějšího data: Elektrárna v Černobylu bouchla tak nahlas, až u Kremelské zdi začali nebožtíci vylézat z hrobů. Vyleze Lenin ze svého 1+1, praví: "Vot šlupka." Vyleze Stalin, praví: "Vot velíkaja šlupka." Otevře se hrob Neznámého vojína a ozve se: "Was ist das, schluppka?"
Hartmann 12.11.2002 15:03 - č. 22
Hartmann "Tak co, ujo, pojedete i letos na oslavy SNP?"
"Ale kdež, vždyť já už ty nové partyzány ani neznám."

"Víte, kdo vynalezl množiny?" "No přece Slováci! Padesát tisíc jich bojovalo v SNP, z toho sto tisíc jich bylo zraněno a sto padesát tisíc z nich dostalo metály."
Erskine 12.11.2002 12:19 - č. 21
Proč nemohlo Národní divadlo v čase Protektorátu uvádět operu Prodaná nevěsta?
Inu proto, že Jeník utekl do Anglie, Mařenka byla totálně nasazena v Říši a Kecal se stal ministrem propagandy...
Honza M. 11.11.2002 10:15 - č. 20
Honza M. Sověti vynalezli rakety s plochou dráhou letu už před válkou:
-- Stalin: "Skaži, Konstantin Eduardovič, rakéty - kak ljetajut?"
-- Ciolkovskij: "Plócho, tavárišč geněralnyj, plócho..."
Dzin 10.11.2002 16:38 - č. 19
Dzin Prijde Hitler za svym vestcem a chce vedet kdy zemre.
Vestec mu odpovi:"Na zidovsky svatek".
"A jak si muzes byt tak jist?"
"Az zemrete, muj vudce, tak to bude pro Zidy svatek"
Jaques 10.11.2002 15:12 - č. 18
Gestapo prolézá dům jedné rodiny a ptá se mladého Ppíčka. Jak to, že Vám zde nevysí Hitler ? Pepíček odvětí :"Táta říkal, že až skončí válka tak ho pověsí".
461-480 z 497
<< 21 22 23 24 25
Po